bo.perhegrigh.ru

$ 24 Hiljade oklopa za zaušnjaka

Ozbiljan strasti ran visok tokom aukcije na poznati američki eBay aukciji. Ljubitelji egzotičnih slomljena koplja i neumorno za podizanje stope za pravo da postanu ponosni vlasnici neobičnog odijelo koje su pripadale slatko zamorac se zove Lucky. Troškovi oklop srednjovjekovni vitez, rekonstituisana njen vlasnik s preciznošću do najsitnijih detalja, to skočila na rekordno visok - 24, 300 dolara.

24 hiljade dolara za lanac mail za zamorce

Ideja da se obuče u oklop Lucky posjetio Sean McCoy iz Virginia u toku trajanja glodara. Kao što je prepoznao i sam Sean, novi outfit nije bio po volji svojih kućnih ljubimaca. Kada je Lucky otišao, Sean odlučio da municiju na ebay, pa čak ni očekivao da izazvati takav interes javnosti: "Ja postaviti Početna cijena na $ 5 i nije mogao da veruje svojim očima kada sutradan u pet figura suma je postao."

24 hiljade dolara za lanac mail za zamorce

U opisu dosta je rekao da kostim, koji se sastoji od čelika lanac pošte i kacigu, pogodan za sudjelovanje u vojnim kampanjama i viteškim turnirima. "Učinio sam to za zabavu, staviti na jednom ili dva puta na Lucky, fotografirao i poslao da se okupe prašinu u ormaru. S jedne strane, bio sam iznenađen lakoćom s kojom su ljudi spremni da plate takve velike sume. S druge - Znam da su neki vlasnici zamoraca su doslovno opsjednuti sa svojim kućnim ljubimcima. Mnogi svoju kosu, kupovina odjeće, organizirati izložbe ili samo prijateljski susret. "

24 hiljade dolara za lanac mail za zamorce

Sve primljene od aukcije iznos Sean McCoy navedene u fond za spašavanje zamorac. "Ja ne znam momka koji je kupio moj oklop, ali bih ga rado dao pivo", - kaže Sean.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea