bo.perhegrigh.ru

Sadržaj

sadržaj



priča "cat pobune"

priča "Laz za kućnog ljubimca"


Kućni ljubimci Hotel


bi morao da skine do mora, ili barem u kampanji. Zanimljivo je, mislim da je vlasnik ne smeta da ostanu kod kuće. Skukota ... - njiše s jedne na drugu stranu u potrazi za najudobniji položaj, tvrdi đumbir mačka Vaska.

Zaista ljeta ove godine iznosila je udoban rijetkost. Nije baš iscrpljujuće vrućine i zagrijati ga i namamio ljude da odustane od svega i otići na odmor. Izgleda da ova ideja je bio u posjeti ne samo ljudi, već i svoje kućne ljubimce, kao svedočila mislio Basile, koji je često još uvek poklapa sa većinom, iako je smatrao da je pripadao odabranom manjina najnapredniji i inteligentan mačke. U pravednosti treba napomenuti da Vaska, međutim, nije bio Ordinaires. Nevjerovatne sposobnosti da se zaglavi u povijesti, čak i protiv svoje volje, bez sumnje, postavite ga osim od većine srodnika, što je prilično miran i mjeriti način života. Druga značajna karakteristika crvenokose mu je bio neverovatno sreću. Inače je teško objasniti kako je uspio iz gruboj od najboljih gubitka ili skoro bez njih.

Hajde Bob, mi pobreem vi - jednom mu je ponudio dva najbolja prijatelja, Sean i Kevin. Ti si borac, a ne PUŠIĆ neka, neka svi vide svoje borbene rane.

Poruzi ličim - ogorčeni mačka. Pusić - jesu li i ja, vlasnik Vasily Ivanovič poziva, između ostalog.

Usput, nešto sam te dva psa nije posjetio - iznenada sjetio Vaska, dođite do memorijske epizoda njegovog života, da na neki način zabavno. Izgleda da se ništa ne dešava u susjedstvu, ili ne bi me ostavi na miru čak 3 dana!

Dosadne stvari viri noktiju, mačka ponovo mislio, čiji je cilj povratak na kauč. Vasily Ivanovič - zove mačka iznenada pojavio vlasnik, u to vrijeme je predvidio namjere svog ljubimca. Opet ti, kopile je trebalo da upropasti kauč - preteći čovjek dodao je. Ja kogtedralku zašto ste ga kupili, i dobro, iš s kauča.

To je donijelo je teško - growl od mačka, stavite kandže i skočio s kauča.




primamljiva ponuda

hotel "Odmor sa kućnih ljubimaca" čeka na vas - pročitajte Sean zaglavlje letak, usamljen smješten na niskom stolu stakla u dnevnom boravku. "Da li sanjaš ostatak, ali ne znam s kim da ode ljubimca? Uzmi sa sobom!" Piše lijepo dizajniran tex letaka. "Opustite se u hotelu na jezeru all-inclusive ..." - skenirani tekst Sean.

telefonski poziv iz pug povukla promotivni materijal sistematski začepljenje poštanske sandučiće lokalno stanovništvo. Ljubavnica ušao u sobu i podigao slušalicu.

- Zdravo Nataša, sve je u redu, ti ... da, ja, previše, razmišljao o tome, slažem se, dobro, nedelju dana mi odgovara.

Sean je znao Natasha, ona je bila ljubavnica njegovog prijatelja Kevin i često dolazio u posjetu. Tall crnka s prodornim crnim očima i predviđanja, Kevin tvrdio je angažovan u uzgoju rijetkih cvijeća i biljaka, a ne da zarađuju za život. Ogroman staklenika u dvorištu kuće je bila jedino mjesto zabranjeno za Kevina. Njegov pedigre strast za kopanje, Natasha nije ostavio pad sumnje u stakleniku da ne radi ništa. Iako Kevin se nije dopalo ovu situaciju, on je aktivno dokazao ispravnost njegova ljubavnica izdajnički jame, redovito se pojavljuje na području suda.

Čini se da ćemo na odmor kopač, zaključio je Sean održan od telefonskog razgovora.

- Pa, ono što ne smeta me toliko dugo? - rekao je crvena lica, iznenada nagnuo kroz oči psa su lični.

- Dođi Vasily, imam vijesti za vas - pozvao je mačka Sean.

Iskoristivši gostoprimstvo mopsa, crveno-uzgoj nalazi na posem kauču, cijeneći udobnost pas krevet.

- Raširi vijest - rekao je mačka skrasio udobno.

- U stvari, vesti dva, jedan dobar, a drugi loš, u cjelini, kao i obično. Ja ću početi sa dobrim. Kevin i ja idemo na odmor. Jezero, odvojena apartmana, visoke kalorija i tako dalje.

- O loše vijesti pretpostavljam. S njim nećete me, zar ne? - uvredio glas pitao je mačka.

- Da, mi bi voleli da imate Bob. To nije uobičajeno odmor, zajedno s domaćinom, znaš. Da li mislite da je Kevin i ja smo odlučili da bježi od kuće! Sada ću vam pokazati oglase. Vješto mahao njegov šape na stolu, Sean uzeo letak zube i dao ga prijatelju.

Pažljivo čitanje sadržaja prenosi da je list papira oduzet Vaska vješto od toga avion i neka daleko uglu sobe.

- Uživajte u svom odmoru psima - mačka zarežao i izašao iz sobe čak i bez pozdrava.



putovanje

Sedmice brzo prošlo. Sean praktično sam absented od kuće. Jednom je došao Cavy kako je voleo da pozove svog pug, kada je bio u posebnom raspoloženju. Vaska se prijatelji odlučili, da ne želi da se odmore i tako se nije pojavio uznemirio frustriran za njega.

Optužbe nisu bili dugo. Domaćica Shaun Zoe voli da se putovanje na samo najnužnije stvari i minimum odjeće. Nataša i Kevin su ih čekali u autu.

- Pa, skupština - rekao je Natasha, kada Zoe Sean sjedio na zadnjem sjedištu njenog automobila. Pet sati na putu, i mi imamo na mjestu.

Automobil se odvezao i polako spusti seoski put. Red Cat izgledao tužno da se ukloni u automobilima sa stoljetnom hrasta, čudesno spasio od uništenja prilikom izgradnje naselja.

- I neće ostati bez pavlaka - mačka prede, jasno aludirajući na njihovu bolju budućnost.

Put je stajao mirno. Sva tri putnika divio krajolik je zamijenjen. Sean i Kevin poked njihove njuške kroz otvoren prozor automobila, puštajući da vjetar furiozno maše ušima i golicaju noseve. Sean slanih kijanje i smeh Nataša prekinuo tišinu kontemplacije. Većina omeo pug, leti kroz prozor, pala je na Kevin špicasta.

- To je Got Game - Zoe rekao, prigušenim glasom, smeje, izvadio iz džepa papir maramicu i nježno obrisala ih suočiti naknade.

- Ovdje smo stali? - Nataša je pitao, s obzirom da se približava jednom kafiću na cesti.

- Da, vrijeme je da se opustite i imati snack - Zoe rekao je, i raspakirali putna torba.

- Roštilj, ukusan roštilj - predložio iznenada pojavila na prozoru, čovjek kavkaskih izgledu, aktivno mašući dugim štapovima kebab kuća sa uredno panat komade mesa.

Zoe i Nataša iz kola, vodeći čovjek u stranu kafiću. Držeći se zatvorenih prozora, a ostatak u automobilu drugari primijetili kako stoji na marginama, odmah pored mačka automobil. Mršav i prljav, on je svakako patetičan sve naišao na svom ljubitelje mačka način.

Patetično mačka je jasno postavljen da razgovara sa putnicima. Shvativši da ga je vidio, počeo je da se prijave neke znakove repa i šapa.

- Otvori prozor i razgovarati s njim - Sean predložio klikom na gumb prozora.

- Zdravo - zdravo mačka, i sam iznenada pronalaženje u blizini.

- Pa, zdravo, gotovo u isto vrijeme psa odgovorila, nagnuvši se kroz prozore.

- Nećete slučajno iz "Borisovka"? - Pitao sam skitnica.

- Odatle, a možda čak ni slučajno - Kevin komentirao ironično.

- I Basile zna? - iznenadio sam na pitanje stranca.

- Pogledajte ga pažljivo Shawn - Mops okrenuo Kevin, umesto da odgovori na mačke. Ti da je pozvan. Po mom mišljenju, pljunuti Vasily Ivanovič loše tukli skitnica život.

- Hvala Bogu - happy cat Vaska znači sigurno i zvuka. Mi smo bili iz istog legla, samo da bi mu, da tako kažem, više sreće. tada ćete biti oprezni. Momak koji je došao do vas, svi psi u susjedstvu da pusti ražnjiće. Kaže se da je malo pasa i kućnih ljubimaca ponekad doći do njega.

- Šta horor - reagirao na riječ mačka Sean. A ono što je vaše ime crveno? Mi Vaska reći da ste se sreli kad vratio sa odmora. Možete stvar mi reci kako da te naći ćemo nešto smisliti.

- I Kesh - mačka odgovorio. Nedaleko odavde nalazi se parking, tu sam bila sama čovjeka u kolibi utočište. Bio sam u stvari vlasnik, već samo da ga izgubim ili sam se izgubio, odnosno da je otet. Gluposti ispalo, prije dva mjeseca smo bili s domaćinom i otišao na put. Ovdje gotovo svi automobili su zaustavljeni, a mi smo bili izuzetak. Vlasnik je otišao u kafić, i odlučio sam da hodam. Odjednom dječak od trinaest izvući, zgrabio me je i gurnuo u prtljažnik roditelja mašina. Iako Vikao sam tamo kao lud, našao sam samo dvadeset minuta. Automobil je već u nekoliko desetina kilometara od ovog mjesta. Roditelji za razliku od svog sina, mi se nije svidjelo. Bacili su me u prtljažnik i odvezao. Jer sam se izgubio ...

- Čini se naš go - primijetio u daljini približava dvije ženske figure, Kevin. Mi ćemo vam pomoći Kesha. Ali sada moramo da idemo.

Mačka je klimnuo glavom i nestao u gustiš grm na putu.

- Wow početak praznika - rekao je Sean. Imam osjećaj da leže na plaži, pijucka milkshake, nemamo.

Nastavlja se ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea