bo.perhegrigh.ru

Applaws hrana za pse: komentari i pregled sastava

Applaws hrana za pse recenzije

Applaws pregled hrana za pse

Mi smo anketiranih nekoliko feedove iz holističkog pas napokon je došao Applaws i brend. Podatke koji su proizvedeni hrane u Velikoj Britaniji i među poznatim pas ljubavnik kroz kombinaciju osobina, kao što je mala cijena (za svoju klasu), a veliki postotak mesa u sastavu.

Druga dobra hrana za pse:

Sastav hrane Applaws za pse

Ako se poveća na fotografiji ispod, u desnom stupcu, možete lako vidjeti sastav Applaws hrane. Na prvom mjestu, suvo 63% kuvano meso od piletine, piletine na drugom punjenje 11%, već imaju ukupno najmanje 74% mesa. Nadalje, sastav ima više mesa sastojaka, koji bi trebao biti manji od 1% do odobrenje navedenog na ambalaži ("S obzirom da je sadržaj pilećeg mesa 75%") Bile istinite.

Pas sastav hrane applaws

Psi su po prirodi mesojeda, pa je bilo logično da je dobra hrana za njih treba da sadrži puno mesa. Međutim, osim tijela njegovog psa je potrebno još puno različitih vitamina, minerala i drugih hranjivih tvari - bogat sastav hrane Applaws sadrži sve od njih. Da bi razumjeli koliko je sve koristan, samo pogledajte sastav hrane Oskara za pse koji pripadaju low-cost ekonomskoj klasi.

Prednosti i mane Applaws hrane

Među prednosti feed:

  • Visok postotak mesa u sastavu, jedan od najvećih među svim hrane;
  • Prirodni sastojci visoke kvalitete;
  • Vitamine, minerale i bogate kompozicije kao cjeline;
  • Relativno niski troškovi (jeftiniji od mnogih vršnjaka);

Među nedostacima hrane:

  • nije uobičajeno - ne postoji u svakom dućanu, ali možete kupiti u Interu

Applaws hrana za pse recenzije

Applaws hrana za pse - preporuke

Povratne informacije o feed Applaws za pse, kaže Olga iz Moskve. Pozdrav svima! Moj pas je pojeo dva 12-kg vreću hrane i dalje na terenu je bilo problema sa stola (nekoliko puta imao proliv), ali mislio sam da je to zbog prelaska na novu dijetu, kupio sam drugi paket da bi bili sigurni. Kao rezultat toga, mi smo se vratili bezzernovoy Acana. Pročitajte recenzije Applaws na stranim forumima, to bilo mnogo pohvala, iako dosta zlostavljanja. Navodno tako veliku količinu proteina nije pogodan za sve pse.

Povratne informacije o feed Applaws, kaže Natalia iz Moskve. Prvo smo dobili kesu hrane kao nagrade za pobjednike izložbe, u kojima je jedan od sponzora bio Applaws. Fed dok poreze Akane i sve dogovorili, ali 15 kg svježe hrane, a sudeći po sastavu dobro, ne bacajte je bilo. Oni okusio kao psi, nema problema, a mi smo odlučili da ostanu na njemu. Već više od tri godine, na kojoj sjedimo Applaws, zbog interesa za usporedbu cijene sada - to je još uvijek znatno jeftiniji od Acana.

Povratne informacije o Applaws hrana za pse, On je napisao Svetlana iz Sankt Peterburga. Pokušao suvu hranu Applaws svoje sobam, jelo nije baš svojevoljno, verovatno ne mnogo. Ali Spider i čuva iste marke su upali sa velikim zadovoljstvom i uvijek se radujem novoj seriji! U principu, sušenje kupiti još jedan brand, i mokre hrane uzeti od ovog proizvođača 🙂

Nikad hraniti neće hraniti prilično gadno, psi ne vole! Ali Spider-konzervirane jednostavno suuuuperrrr !!!!!!! Vozio sam iz Finska čim se pojave. U kući uvek postoji "u radnji".

Zaključci na krmi Applaws

S obzirom na vrlo dobar tim i šta Applaws recenzije pseće hrane su gotovo uvijek dobro, site "Dajte šapu" To može sigurno ga preporučiti glavnu struju ulogu vašeg psa. Ali ako iznenada vaš ljubimac neće raditi, a to se dešava čak i uz najbolju hranu, budite sigurni da provjerite brend iz liste ispod (ispod cijene).

Kupiti Applaws hrane po najnižim cijenama

Cijena hrane Applaws pas

  • Applaws suva hrana za pse 2 kg - oko 1005 rubalja;
  • Applaws Dry Dog Food 7,5 kg - 3700 rubalja;
  • Dry Dog Food Applaws 15 kg - oko 7690 rubalja;
  • Applaws suva hrana za pse 20 kg - oko 8980 rubalja;
  • Canned Dog Applaws 156 g - oko 160 rubalja;
  • Spider Pas Applaws 150 grama - oko 170 rubalja.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea