bo.perhegrigh.ru

Trener hrana za pse: komentari i pregled sastava

Trener Hrana za pse recenzije

Pregled Trainer hrana za pse

O hrani super premium, nam je rečeno, to je da ih tretiraju talijanski hrana za pse Trainer. Negdje u 2010. godini, zbog loše serije pojavio dosta negativnih komentara o brendu, ali od tada nije bilo takvih incidenata, a hrana se postepeno postaje sve popularnija među ljubiteljima pasa. U trgovinama možete pronaći veliki broj različitih linija hrane Trener:

  • Trener Top Uzgajivač - namijenjen prije svega vrlo aktivne pse, stalno na obuci, koji učestvuju na izložbama i drugim događajima koji zahtijevaju mnogo energije.
  • trener Natural - je namijenjen za svakodnevno hranjenje pasa, postoje opcije za male, srednje i velike pasmine. U ovoj seriji feed sadrži najmanje 30% mesa.
  • trener Personal - dizajniran za pse s posebnim potrebama i probirljive pse. Karakteristike linije - prisustvo ekstrakta prosušenih bobica (borovnice, maline, šljive, jagode, itd) i antioksidanata.
  • trener Fitness3 - dizajniran za pse s alergijama, kao i životinje s osjetljivim probavu.

Sastav hrane trener pasa

Uzmite u obzir sastav hrane na uzorno utjelovljenje Fitness3 TraiNet Puppy & Junior Mini Duck-Rice-Oil. Na prvom mjestu - pirinač, na drugom - riža proteina, a sada tek treći - meso (submilirovannoe patka meso). S jedne strane, 5-ta Ja sam komad mesa - vrlo malo, ali s druge strane - je opcija za male rase, a to, mnogi proizvođači mesa je mnogo manje. Na primjer, u skladu prirodnih mesa najmanje 30%, a može biti u drugom i na prvom mjestu.

Sastav hrane za pse Trainer

U principu, sastav hrane fitness trener nije previše bogat (što je i logično, s obzirom na antialergijski), ali među aditiva i imaju sve potrebne vitamine i minerale. Mnogo zanimljiviji svakodnevnom postavi Natural, u kojoj je više mesa, a tu su i razne od povrća, voća, pa čak i bilja. Jednostavno rečeno, sastav može značajno se razlikuju ovisno o opsegu i mogućnosti, tako da gledam prije uzimanja paketa.

Prednosti i mane hrane Trener

Među prednosti ove hrane marke:

  • pravo meso u dovoljnoj količini;
  • vitamini, minerali, itd, koji je pun-feed zaista;
  • relativno niske troškove (manje od mnogih kolega u sastavu);
  • vrlo širok spektar.

Među nedostatke hrane Trainer

  • nisu sve pet shop, treba se naručiti na internetu;
  • U nekim embodiments, meso nije toliko.

Trener hrani za pse recenzije

Trener hrani za pse - preporuke

Pregled Trainer hrana za pse, Valery piše. Hi djevojčice (i dječake)! Moje toychik vrlo nervozan, pa čak i alergični na mnogim namirnicama, tako da smo morali tražiti hipoalergena dijeta. Pokušao RK - streaming oči od Akany trbuščić gunđajući za druge marke se nalazi i nekoliko "neželjenih efekata". Samo fitnes trener u potpunosti je došao i svi problemi su u prošlosti!

Prije kupnje, uvijek sam pročitao recenzije. Ovaj feed je prvi pronašao dosta negativnosti u forumima, ali sve poruke datira 2010-2011 godina zatvora, a bio je definitivno uzrok pritužbi - dva loša igre. Počeli tražiti više nove komentare, misli da je još više i sve pozitivne. Nakon toga, sve je to isto je odlučio pokušati hranu i nisu pokajao! I ja Preporučujemo vam da isprobate.

Povratne informacije o hrana za pse Coach, Catherine piše. Dobar dan. Za više od pola godine jedemo hranu Trener Natural, prirodne Adul Srednji jedu odraslih i štenaca burst Puppy / Junior Medium. Jedan legla je narasla na to već dugo vremena i da su otišli u nove domove sada smo već počeli drugi prevodi u hranu. I odrasli i djeca ti lijepo izgledaju, dobro prinosa. Kupovine 12,5 kg vreće, budući da je vreća 18 kg Kvaliteta gore. Osim dobre cijene ohrabruju dalje program za jaslice, kao što je Royal Canin (kao), razne darove i popuste. Svi smo sretni 🙂

Osvrt na krmi trenera za pse, Eugene napisao. Za početak, ja sam sebi vegetarijanac, tako da je sponzor se ne sviđa ubijanje životinja kupovinom pseće hrane sa mesom. Na sreću, u jednom forumu sam pročitao da su psi jedu vegetarijansku hranu, i oni su vrlo popularan u Europi. Pretraživanje naći Trener Fitness3 Biljni, i odmah je kupio.

Jednom sam otvorio paket - pas odmah otrčao do šuštanje, sa par ruku dao peleta - progutao, pa čak i traži! Ona je voli voće i povrće - krastavci, paradajz, avokado, breskve, itd, a na krmi svih potrebnih materijala su s različitim povrće, voće, žitarice, itd, onda nema mesa. Pas izgleda sjajno, i gledao puno fotografija pasa vegetarijanci - Ne gledaj gore od onih koji jedu meso. U principu, ja bih preporučio!

Zaključci na krmi Trainer

U proteklih nekoliko godina u vezi hrane za pse Trener recenzije gotovo sve pozitivne, a imajući u vidu dobar dio - lokaciji "Daj šapu" može preporučiti da bude glavna hrana za vaše kućne ljubimce. Naravno, ako možeš, to je bolje uzeti Holistički hrane za kućne ljubimce za pse (To ne kaže, ali sastav je bolje Holistički Super Premium).

Cijena hrane za pse Coach

  • Trener Dry Dog Food 0,8 kg - 550-800 rubalja.
  • Suva hrana za pse Trainer 2 kg - 1200-1500 rubalja.
  • Suva hrana za pse Trainer 7.5 kg - 3900-4000 rubalja.
  • Coach suva hrana za pse 12,5 kg - 4100-5000 rubalja.

Imajte na umu da cijena ne ovisi samo o veličini paketa, ali i na liniji, a od opcija. Dakle, ispada da je pakovanje 7,5 kg može biti gotovo isti kao i 12,5 kilogram.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea