bo.perhegrigh.ru

Acana hranu za pse: komentari i pregled sastava

Acana hrana za pse recenzije

Pregled hrana za pse Acana

U toku procesa proizvodnje njegova hrana kanadske kompanije Champion Petfoods koristi samo najkvalitetnije sastojke. kroz ovaj Akana hrana za pse To je jedan od najboljih, to jest, za liječenje Holistički klase. Mnogi mesa, bez nusprodukata (otpad proizvoda), kao i razno povrće, voće i bobice djelovati kao izvor vitamina. U ovom slučaju, hrana je vrlo dobro uravnotežena potrebe za kućne ljubimce - postoje opcije za velike stijene, male stijene, kao i različite dobne skupine.

Ovo odvajanje je vrlo važno, jer različite vrste u različitim godinama ima svoje specifičnosti razvoja. Na primjer, velikih rasa pasa potrebno za određene supstance snažan kostur konstrukcije, tako da je suva hrana za velike pse Akana ima povećane koncentracije tih tvari. Također treba napomenuti da je u hrani brenda puno proteina i gotovo bez ugljikohidrata. Nedavno, nisu potrebni psima, jer zbog razvoja pretilosti i bolesti srca.

Sastav hrane za pse Akana

Ovisno o sastavu Acana hrane će varirati, ali generalno su jednako dobri. Da biste provjerili da traje, npr, hrana za pse Akana jagnjetina sa jabuke (za sve rase i uzrasta) i vidjeti njegov sastav na poleđini paketa:

Sastav hrane za pse Akana

Kao što možete vidjeti na prvom mjestu mi dehidrirana (tj, sušeno), janjetina i gotovo trećinu ukupnog sastava, onda normalno (svježe), janjetina, zob, jabuke (čak 10%, što je dosta, ali u stvari korisne jabuke), krompir , grašak i puno svih vrsta goodies (mrkva, brusnice, borovnice, itd). Čak imaju ljekovitog bilja (komorača, korijen cikorije, pepermint terapeutski). Prema tome, nema kemikalija (pojačivača okusa, arome). U principu, veliki sastav.

Prednosti i mane hrane Acana

Među prednosti ove hrane marke:

  • samo prirodnih sastojaka najviše kvalitete;
  • širok spektar (ima Akana za štence, male rase, itd);
  • obilje vitamina i minerala od suštinskog značaja za pse;
  • puno proteina i gotovo bez ugljikohidrata;
  • Kanadski proizvodnje (garancija u skladu sa standardima kvalitete);
  • Može se kupiti u većini prodavnice za kućne ljubimce i online.

Negativne strane feed su:

  • prilično visoku cijenu (u odnosu na vršnjake u razredu).

Akana hrana za pse recenzije

Stočnu hranu za pse Akana: Komentari veterinara i kupaca

Pregled Acana hrane za pse, Catherine piše iz Moskve. Imam Chihuahua, to je malo čudo u dobi od 2 godina. Ipak štene hranila početak hraniti njega naturalkoy ali snažno porasla kaput, perut i bio je curi niz oči. Pokušao sam dati vitamine nije pomoglo. Prema preporukama prenose na suvu hranu, prvo na Arden Grange, onda Eukanubu (i ne ispraviti situaciju), a zatim u Akane. Najnovija dijeta je pomogao, za mjesec dana staračkom Akan stanje vune je značajno poboljšana, oči prestali da teku i perut nestala. Sada dati ADULT malih rasa, ali prije pokupalaLAMB & APPLE i Acana GRASSLANDS. U principu, ja sam jako drago da je pokušao ovu hranu i on je došao. Ja bih preporučio!

Povratne informacije o hrana za pse Akana, Julia piše iz Sankt Peterburga. Dobar dan. Imamo dva psa, uzgajati Zapadnoškotski bijeli terijer i Chihuahua. Prva strašne alergijske - 8 godina, pokušali smo velik broj feed (uključujući Akan), ali ostala je samo Hills ih imali i hrane ih. Ali Chihuahua nije prva godina Akane jede i sve je u redu, vidimo svaki svoje. Usput, svi moji prijatelji psi, takođe, samo Akane siti i zadovoljni,!

Komentari o Akan hrane za pse velikih rasa, Alex piše iz Kijeva. Moje Labro za tri godine, je već više od dva hraniti njega Akane. Prva kupio Purina (uzgajivač ih FED), ali je izgledao sastav i mi se nije svidjelo. Po drugi put već sam uzeo Akane, osim što je štene ga prvi put jeo manje apetitnye, ali onda su se navikli na novu dijetu.

U ovom dijelu krme je već vrlo dobro, pa čak ni svi ljudi su dobro nahranjena, moj sobakych 😀 Kad je bio mlad, odveo na štence, a sada niz odraslih jede. Njegovo zdravstveno stanje je odlična, vrlo aktivna i voli da hoda. U principu, sve je u redu, tako da je hrana bih preporučio.

Zaključci na krmi Acana

Kao što možete vidjeti o Akana pseće hrane mišljenja su izuzetno pozitivni, što i nije čudno s obzirom na vrlo dobar tim. Samo prirodni sastojci su visoke kvalitete, puno mesa, iznutrice ili konzervansa. U principu, sajt "Daj šapu" preporučuje Acana suva hrana za pse na glavnu struju ulogu za pse.

Cijena hrane za pse Akana

  • Suvu hranu Akana 0,34 kg - 190-285 u Moskvi RUB (105 USD Kijev);
  • Suvu hranu Acana 2,27 kg - 1154-1500 u Moskvi RUB (600 USD Kijev);
  • Suvu hranu Akana 6,8 kg - 3180-3908 rubalja u Moskvi (1500 USD Kijev);
  • Acana suvu hranu 13 kg - 3884-6149 rubalja (2.500 dolara u Kijev).

Akana kupiti pseće hrane na ovim cijenama, možete navesti u jesen 2015. godine. Cijene mogu varirati ovisno o dolar (kao hranu iz uvoza). Imajte na umu da postoje različite opcije na različite načine. Na primjer, pakovanje Acana bez zrna WILD PRAIRIE DOG 6,8 kg u vrijednosti 3226 rubalja, dok je isti pakovanje Acana DOG LIGHT & FIT svih rasa vrijedan 500 rubalja manje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea