bo.perhegrigh.ru

Holistički hrana za pse: popis ocjena, recenzija

holistički Dog

Holistički hrana za pse

To je najbolje da se hrani vašeg ljubimca prirodnu hranu, ali ako se odlučite za gotove hrane - to Holistički hrane za kućne ljubimce za pse Oni su najbolji od svih koji se mogu naći u prodavnice za kućne ljubimce. Takvi prehrambeni proizvodi izrađeni su od najkvalitetnijih, u velikom procentu sadržaja mesa (preko 50 80%), ne postoji neka vrsta nusproizvoda, i kao izvor vitamina i drugih hranljivih materija su svježe povrće, voće i bobice.

I dok se sve Holistički Pas je jako dobar (oni su korisni za mnoge ljudske-polu-gotovih proizvoda), ali svaki proizvođač ima svoju formulu i svoj pristup. Neki kombinuju neke vrste mesa, drugi proizvode samo bezzernovye hrane, a treći uz veliki procenat mesa i dalje može pohvaliti neverovatan obilje raznih povrća, voća, bobica i bilja. U principu, bez obzira na dijetu odlučite holistički, on je definitivno osigurati svog psa je potrebno.

List holistikok hrana za pse

Vrlo često online shopping, prodavci u prodavnice za kućne ljubimce, pa čak i običnih potrošača dovesti u zabludu druge, koje se odnose mnogi hrana nije na klasu kojoj pripadaju. U nastavku smo sastavili listu feedove iz holističkog, najčešće u našoj zemlji. Ako niste našli u tome šta je brend i nisam siguran holistički ili ne, pišu u komentarima na dnu i rado ćemo vam pomoći da odredite klasu hrane.

Holistički Dog Rejting

Najbolji pas hrane - holističkog.

Rejting Holistički hrana za pse

U nastavku je rangiranje hrane Holistički Dog klase na osnovu popularnosti među kupcima. Ako ste prethodno Primechenie brend na rang listi nije - to nije razlog da ga ne kupuju, jer su svi Holistički kvaliteta.

  1. Suvu hranu Acana (Kanada);
  2. Suvu hranu GO! PRIRODNI Holisti (Kanada);
  3. Suvu hranu Origen (Kanada);
  4. Suvu hranu Grandorf (Belgija);
  5. SADA Fresh Suha hrana (Kanada).

Komentari o Feed Grade Holistički

Ocijeniti Grandorf hrana za pse, kaže Marija iz Harkova. zdravo Želim podijeliti svoje iskustvo hranjenja Grandorf pas hrane, on je pokušao da ga prebace njegov ljubimac. Međutim, da bi: otvorili smo u blizini nove dućanu i bilo je dosta popusta u čast otvaranja, uključujući hranu. Moj prijatelj i ja kupio uzorak mali paket, veoma nalik sastav.

Hipoalergeno, više od polovine - meso, sve ostalo je prirodni pas i pojeo uz prasak, ali je došlo do problema sa gasom ... Nadao sam se da je to privremeno, zbog prelaska na novu dijetu, ali ne. Na djevojka pas je i dalje na ovom feed, i sve je u redu, a ja nisam došao ovdje 🙁 Navodno svaki svoje.

Šta da se hrani štene

Kako možemo hraniti štene?
Kliknite na sliku i saznajte!

Pregled GO NATURAL hrana za pse, Valentine je napisao iz Moskve. Hi all. Moj pas, a pas neće biti pozvan - su manji mačke takve, one chihuahua. Jedući ovaj piskavac je vrlo izbirljiv u ishrani sušenje nekako ne svojom voljom, ali ne naturalka varenje. Pokušao mnoge suho hranu, pojeo sve početku, ali s vremenom počinje da biste na svakom licu. Onda na forumu Chihuahua sam savjetovao da probam hranu Gou Prirodni Holistički 4 vrste mesa. To nema nikakve žitarice (bezzernovoy), samo meso, razne povrća i bilja.

Stvarno mi se sviđa miris hrane, podsjeća na kuvano povrće, pas i cijenjen. True granule izgleda da mi malo prevelika za minijaturne pse, ali moja mala djevojka se nositi s njima. Na jednom od foruma i našao procjenu hrane od strane nezavisnog rejting, kao rezultat analize hrane postigao ocjenu 6 zvezdica. U principu sam zadovoljan bonove za hranu Go, tako da vi i vaš pas ga preporučiti!

Povratne informacije o feed Orijen Puppy, Pauline je napisao iz Sankt Peterburga. Čim naše štene rasla, odlučili smo da se olakša prevesti da se osuši hrane. Čitao sam malo na internetu, svuda je pohvalio hrane Royal Canin, kupio za uzorak. Sve u naturi nije bila loša, ali Kalou je vidjeti da slabo apsorbira. Počeli da uče predmet detaljnije hrane činilo da hrana nije tako dobro. Po drugi put već kupili Orage, a rezultat je vidljiv odjednom: normalan izmet i pas postali aktivniji.

Cijena od holističkog hrana za pse

Sve cijene ispod - indikativan, jer je cijena hrane može ovisiti ne samo o veličini paketa, ali i iz prodavnice, opcija (piletina, losos, itd), čak i na dolar (zapravo gotovo sve hrane Holistički - uvoz).

  • Acana suva hrana 2 kg - oko 1250-1450 rubalja;
  • Applaws Dry Food 2 kg - oko 815-950 rub;
  • Suvu hranu GO! PRIRODNI Holistički 2,72 kg - oko 1500-1600 rubalja;
  • Suva hrana Orijen 2,27 kg - oko 1650-2000 rubalja;
  • Suvu hranu Grandorf 3 kg - oko 1250-1350 rubalja;
  • Suvu hranu SAVARRA 3 kg - oko 1550-1650 rubalja.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea