bo.perhegrigh.ru

Hrana za pse Bozita: komentari i pregled sastava

Bozita pseće hrane za

Pregled Bozita hrana za pse

Za prehranu Bozita pas spada u super premium, čini švedska kompanija Lantm nnen Doggy. S obzirom na klasu i u Evropi, ne postoji ništa čudno u tome što je pozicioniran kao Full-. Ali hajde da vidimo da li je to istina (kompletna hrana mora uključiti najmanje 30% mesa, povrća, žitarica i drugih izvora nutrijenata) da ispita njegov sastav.

Ostali feed super premium:

  • Hrana za pse Eukanuba - mišljenja, pregled sastava cijene;
  • Stočnu hranu za pse Brit Kare sastav, ocjene korisnika, cijena;
  • Pas mišljenja hrane i Monge komentar sastav cijenu.

Sastav hrane za Bozita psa

Uzmite u obzir feed sastav Bozita primjer utjelovljenje «Robur za aktivne pse sa piletinom i kukuruzom." Na prvom mjestu je pileće meso i 37% ukupne hrane, što je vrlo dobar pokazatelj. Drugi sastojak - kukuruzno brašno, zatim kukuruznih klica, životinjska mast, riža, sušena Arctic riba, zob. S obzirom da je proteklih 5%, onda je riba i ne manje od 5%, to jest, ukupne sastojci meso 42%.

Sastav hrane Bozita psa

Između ostalog, hrana bogata vitaminima i mineralima, ali oni su ovdje u obliku aditiva (npr, tražim Sada je sastav hrane jasno je da je izvor vitamina je puno povrća, voća, bobičasto voće, pa čak i ljekovito bilje). Ipak, važno je napomenuti da je u nekim embodiments, hrana Bozita postotak mesa može biti niži (na primjer, u skladu Original može biti samo 20% mesa), ali to je kao pravi meso, ali ne i nejasno iznutrice.

Prednosti i mane hrane Bozita

Prednosti ove bonove su:

  • prisustvo ovog mesa (iako u nekim oličenje je 20% umjesto 40%);
  • postoje vitamini, minerali i druge tvari potrebne za tijelo psa;
  • cijena je dovoljno niska, posebno na liniji Original;

Nedostaci hrane Bozita ONOS:

  • To nije sve pet shop, ali možete kupiti na Internetu;
  • u red mesa Original samo 20-25%.

Bozita hrana za pse recenzije

Bozita hrana za pse - preporuke

Povratne informacije o hrani za Bozita psa, kaže Aleksandar. Dobar dan. Moj pas iako i nema alergije, ali hrana nije mogao pokupiti prvi put. Prva stvar koju je pokušao holistički, jer je mislila da je hrana koja bi trebalo da bude više od mesa, a ne bi trebalo biti zrna. Ali nije sve tako dobro nemiran jelo, jeli bez mnogo apetit. Feed Bozita Robur je odlučio da ga probati nakon savjet prijatelja, a ne prva godina da su hranili. 

Doggie dopao, već pola godine kao jelo i sve sa istim zadovoljstvom kao i prvi put. Unatoč relativno malom stopom hranjenje, pas jede, onda je srdačna hranu. Kupiti 12,5 kg vreće, kao i moj pas je stvarno veliki pas)) Jedino upozorenje - relativno male granule. Na paketu je zgodna kopča koje nije iskoristio. Sve u svemu, ja sam zadovoljan što svi (osim za nedavni rast cijena) 🙂

Povratne informacije o krmi Bozita pas, kaže Oksana. mi svoju rottweiler Bozitoy hrane, u početku je original XL, ali nakon nekoliko mjeseci malo mršavim pas (i on je dobro građen, a ne kao krmača). I to usprkos činjenici da je više Hranjenje meso. Stoga smo pokušali Young & Fit, težina vrlo brzo oporavila i pas ima ga mnogo bolje. Stoga je zaključak da nije uvijek potrebno direktno promijeniti proizvođača, možete jednostavno pokušati drugu opciju. Mi smo pokušali ovdje, volio, a stupio je više od godinu dana sjede na njemu.

Povratne informacije o hrani za Bozita psa, kaže Natalia. Dobar dan. Imam psa Bozita Original jedu tamo malo proteina i masti, ali to je stara, to je ono što nam treba. Nema problema za dvije godine, nije bio zgodan, krzno sija u nalogu. A dvije ženke hrane Argen Grange, štenci, takođe, uzmi. 

Zaključci na krmi Bozita

S obzirom na činjenicu da je oko Bozita pseće hrane recenzije uglavnom pozitivne, a sastav hrane je prilično dobra, sajt "Daj šapu" može preporučiti da bude glavna hrana za vaše kućne ljubimce. Ali ne zaboravite da je najbolji linija Robur se obično kreću Original (a samim tim i skuplje).

Cijena Bozita hrana za pse

  • Suva hrana za pse Bozita Robur 2kg - 940-1050 rubalja;
  • Dry Dog Food Bozita Robur 5 kg - 2290-2520 rubalja;
  • Dry Dog Food Bozita Robur 15 kg - 4880-5300 rubalja;
  • Suva hrana za pse Bozita Original 2 kg - 680-760 rubalja;
  • Suva hrana za pse Bozita Original 12,5 kg - oko 5500-2600 rubalja;
  • Suva hrana za pse Bozita Original 15 kg - 3170-3720 rubalja.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea