bo.perhegrigh.ru

Hrana za pse pas Chow: komentari i pregled sastava

Feed Dog Chow Dog recenzije

Pregled hrane za pse Dog Chow

Svaki paket Dog Chow kaže da je ovaj "kompletna hrana koja sadrži uravnoteženu kombinaciju hranjivih tvari". Ali mislim da se ne isplati, jer je sastav govori o nečem drugom. Hrana za pse Dog Chow - to je negdje između ekonomije klase i premium klase, i ne treba očekivati ​​od njega znači dobra kvaliteta i korisnost za životinje. Zemlja porijekla - Mađarska.

Korisni na hranjenje:

Sastav hrane Dog Chow

To ne bi pohvalio određenu hranu prije nego što kupite morate pogledati njegovu strukturu. Ovaj slučaj nije izuzetak, posebno od kada je hrana za pse Chow sastav nije najbolji: na prvom mjestu žitarice (ali zato psi su mesožderi po prirodi!), A drugi od mesa i iznutrice. S obzirom na to nije navedeno drugo, onda oni nisu najbolje kvalitete. Na primjer, u hrani super premium proizvodi od mesa je uvijek pokazalo - srca, jetre, itd, iako su nusproizvodi je teško nazvati, jer je visoke kvalitete i korisnih komponenti.

Sastav hrane Dog Chow

Osim toga, u krmi Dog Chow čak i kvalitet povrća ne samo da je "prerađenog povrća". Riba sastojci - previše iznutrice. Da, i pogledate broj sastojaka, gdje je "Full-" deo? Na primjer, pogledajte Orage sastav hrane za pse - tamo i povrće, kao i voće i bobičasto voće, pa čak i ljekovito bilje! Iako je u svemu tome ima jedan nedostatak - morat će platiti mnogo puta više.

Prednosti i mane hrane Dog Chow

Prednosti ovog feed uključuju:

  • niske cijene i dostupnost u većini kuće;
  • dodataka vitamina i minerala.

Među nedostacima hrane Dog Chow:

  • Gotovo da nema meso i mesni proizvodi nisu navedeni;
  • u prvom redu žitarice i ne-mesa sastojaka;
  • čak i povrće - proizvoda od mesa;
  • loše ukupnog sastava.

Dog Chow recenzije

Komentari o Stern Dog Chow pas

Povratne informacije o krmi Dog Chow pas, kaže Eugene iz Novosibirska. Dobar dan! Ja bih da izrazite svoje mišljenje o hrani Dog Chow iz kompanije Purina. Prva ga je kupio na preporuku prijatelja, ona je već dosta dugo ih hranili svog psa i zdravstvenih problema još nije bila istina da ga hraniti u alternaciji s naturalkoy. Kako da ne odlaže na stvar.

Najbolji dio ovog Stern - cijenu (pakovanje 800 g košta samo 170 rubalja) i lijepo dizajniran paket. Ali najvažnija stvar - osoblje - ne jako, jako loše. Ali ja koristim samo suvu hranu kao poslastica za obuku svoj mali pas (imam to kul, francuski buldog pasmina), tako da ne brinite, jer je sastav i nije tako loše, da nikada trebalo dati hranu za pse. U principu, sve. Hvala na pažnji!

oko hrana Dog Chow Review Natasha je napisao iz Sankt Peterburga. Pozdrav svima! Imam psa mopsa, ova rasa delikatan želudaca, ali ponekad je potrebno hraniti sušenja. Na hranu Dog Chow preselio u pedigrea zbog loše iskustvo (da izazove povraćanje i proljev). Istu vrstu dobre, pas jede s guštom, barem nešto slično. Probavni problemi su nestali, a cijena nije mnogo veća od prošlosti. Voleo sam da su se puno vitamina i drugih stvari, preći na drugu feed'm ne idem. Stoga Dog Chow preporučiti svoje pse uživajte!

Zaključci o hrani Dog Chow

Uprkos činjenici da je o hrani Dog Chow recenzije uglavnom pozitivne, lokaciji "Daj šapu" ne može preporučiti da bude glavna hrana za pse. Na kraju krajeva, to je potrebno da se brine o zdravlju svoje ljubimce, i da prouči sastav hrane shvatite da je mnogo dobar pas nije donijeti. U principu, ako imate priliku - kupiti hrane super premium ili Holistički klase, i ako je preskup - ali barem premium (PROBalans, Royal Canin, ProPlan).

Cijena hrane Dog Chow pas

Cijene su okvirne i mogu se razlikovati ovisno o dolar (kao hranu iz uvoza). Također, cijene su malo drugačiji ovisno o trgovini.

  • Suvu hranu Dog Chow 800 grama - oko 175 rubalja;
  • Suvu hranu Dog Chow 2,5 kg - oko 520 rubalja (140-150 USD);
  • Suvu hranu Dog Chow 14 kg - oko 2200-2400 rubalja (650-700 USD);
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea