bo.perhegrigh.ru

Evo ga, riba mojih snova!

Neki dan, 53-yoh godišnji britanski ribolovac Jeremy Wade uhvatio, možda, jedan od najopasnijih slatkovodne ribe na svijetu - džinovska Stingray. Težina ulova je više od 120 kilograma!

Evo ga, riba mojih snova!

Čovjek je uzeo 4-yoh sata da izvuče otpor nagiba do obale. Kao posljedica toga Jeremy je istakao da je to bio najopasniji ulov u svojoj ribolov karijeri.

Čovjek ribolov na Parana River, koji se nalazi nekoliko kilometara od Buenos Aires (Argentina). Odjednom poklovka pratio, a štap savijen luk. Jeremy odmah znali da je mamac proguta nešto zaista sjajno, ali je činjenica da je divovski Stingray ribar mogao ni pretpostaviti. Od tog trenutka je počeo sukob čovjeka i velike ribe!

Evo ga, riba mojih snova!

Skoro četiri sata čovjek borio sa različitim uspjeh sa rampom, koja je na sve načine pokušavaju da ostanu na dnu. U nekim trenucima se činilo da je malo skuplji i povucite riba će biti uhvaćen, a ponekad to Rod je na pomolu!

Nakon tri sata konfrontacije, Jeremy je već htio odustati, međutim, i propustite ovu proizvodnju ne voli. Na kraju, ribar uspeli da dovedemo Stingray u plitkoj vodi, a zatim povucite ribu do obale nije teško.

Dailymail napomenuo da stingrays su vrlo teško naći u slatkovodnim rijekama. Osim toga, ove ribe su vrlo opasna zbog smrtonosnog otrovnog kičme, tako da Jeremy Wade hvata zaista jedinstveno!

Jeremy Wade je nadaleko poznat u krugovima ribolovaca, kao što je vodeći popularnog programa "River Monsters", pitanja koja su posvećeni raznim giganta ribe. Najnovije izdanje je upravo posvećen klizaljke uhvaćen.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea