bo.perhegrigh.ru

Hrana za pse Josera: komentari i pregled sastava

Hrana za pse Josera recenzije

Pregled hrana za pse Josera

Super lista premium hrane, mi samo spomenuti brend Josera, sada je vrijeme da se upoznaju sa proizvodima kompanije blisko. Proizvedena hrana "Zoser" (kako ga mi zovemo Yozera, Zhozera) u Njemačkoj. Važno je napomenuti da postoji feed linija Josera premium (Junior, Obični, Active, Sensitive), ali je u manjini, tako da danas ćemo ga pregledati super-premium hrana iz ovog brenda.

Ostale marke super premium:

  • Pregled Monge hrana za pse - sastav, recenzije, cijena.
  • Stočnu hranu za pse Nero Gold - mišljenja, pregled sastava cijenu.
  • Hrana za pse komentara 1st izboru kupca, sastav, cijena.

Sastav hrane za pse Josera

Razmotrimo primjer sastava hrane Josera SensiPlus. Na prvom mjestu je brašno peradi i, što je najvažnije, da ukaže kakva ptica i koliko - 15% patka i Turske 12,8%. Sledeći sastojci - riža, kukuruz, repa, itd - vrlo tipičan pas suvu hranu. Usput, ako ste čuli da je kukuruz u pseće hrane nije mjesto, u stvari, to je vrlo koristan sastojak (izvor ugljenih hidrata, Omega-3 i omega-6 masnih kiselina, i mnogi drugi).

Sastav hrane za pse Josera

Josera kompanija tvrdi da je kao dio svoje hrane Nema umjetnih aroma, boja ili konzervansa, ima hrane, u stvari, može nazvati Holistički. Međutim, ako pogledate, na primjer, nahrani sastav Orage psa, a zatim odmah primijetiti da je mnogo bogatiji Djoser. Međutim, hrane branda ima sve potrebne za vašeg ljubimca vitamina, minerala i drugih hranjivih tvari.

Prednosti i mane "Djoser" feed

Među prednosti ove hrane marke:

  • pravo meso u dovoljnoj količini;
  • dostupnost svih potrebnih pas vitaminima i mineralima;
  • relativno niske cijene (jeftiniji od mnogih konkurenata);
  • vrlo širok raspon (za pse različitih veličina, dobi, itd);
  • Samo prirodni sastojci u sastavu.

Da se hrani nedostatke:

  • samo u velikim prodavnice za kućne ljubimce u malim gradovima je teško naći (ali se mogu kupiti na internetu).

Josera hrana za pse - preporuke

Stočnu hranu za pse Josera - preporuke

Povratne informacije o hrana za pse Josera, Tatiana piše iz Kijeva. Dobar dan. Naša štene se pojavio u dobi od 1,5 mjeseca, odmah je počeo da mu dam Yozera Kids. Je zadržao dok se beba nije porastao, kako obaviti godine nastavio Sensiplus. Nedavno je kod veterinara - testovi su pokazali da je naš omiljeni se potpuno zdrava. Kupiti vreće od 15 kg, jedan od nestalih skoro mjesec dana. Stočne hrane ga preporučujem svima!

Pregled Josera hrana za pse, kaže Michael iz Sankt Peterburga. WNAC hrane svoje pse Brit i Kara Proplanom svaki Preporučuje se da ono što hrani. Koji su mi najbliži, veterinarska ljekarna, i tako se desilo da nije bio prvi, ali umjesto toga preporučuje da se drugi Zhozeru. Za uzorke uzeo mali paket od 2 kg, moj pas (pasmina njemački ovčar) kao što su, od kad sam ga nahranim Zhozeroy.

Povratne informacije o hrana za pse Josera, piše Larissa iz Nižnji Novgorod. Pozdrav svima! Josera vrlo dobra hrana, mi smo svoj jedan-terrera ih hranili prije više od godinu dana - sve je bilo u redu, a mali pas ga voleli, a mi smo dogovorili za cijenu. Nažalost, hrane je porasla u cijeni znatno i morali pronaći jeftinija alternativa 🙁 

Zaključci na krmi "Yozera"

S obzirom na dobar dio i šta Josera hrana za pse recenzije u većini slučajeva pozitivan, site "Dajte šapu" Preporučuje da to bude glavna hrana za vašeg ljubimca. Usput, ako imate iskustva (pozitivan ili negativan) hranjenja vašeg psa podaci hrana - budite sigurni da ih dijele u komentarima ispod, svoju preporuku će biti korisno za mnoge.

Cijena hrane za pse Josera

  • Suva hrana za pse Jasera 1,5 kg - 680-780 rubalja;
  • Josera suva hrana za pse 4kg - 1400-1710 rubalja;
  • Suva hrana za pse Josera 15 kg - 4290-5530 rubalja.

* Prosječna cijena proljeće 2016. godine. U cijenu je također ne ovisi samo o veličini ambalaže, ali i na opseg i specifične utjelovljenje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea