bo.perhegrigh.ru

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

U bajkama, mačka i lisica često saznati vezu. Da je ovaj soj Norveška šumska mačka koja živi sa svojim vlasnikom u TROMOS da je u sjevernoj Norveškoj (Troms, sjevernoj Norveškoj), imali su priliku da se bavi lisica, pusti me napadaju svoje imovine.

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

Ova divna slika ga je 48-godišnji domaćica Evi Hind (Evy Hind), koji je u to vrijeme bio na verandi kuće, tiho u ispijanju jutarnje kave.

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

Četiri-cat imenu Leon (Leon) odmara u dvorištu, u blizini trema, kad je primijetio da je lisica je u neposrednoj blizini kuće. - Fox često dolaze u naše dvorište, - kaže gospođa Hind. - Dolaze ovamo u potrazi za jednostavan obrok. I moja mačka Leon ne može stajati lisice. To je generalno karakterizira neobuzdana narav i ne vole strance - neko drugi je.

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

- Kada je vidio uljeza, a zatim odmah transformisao od običnog mačka u impresivan lav, - rekla je ona. To je samo da vidi šta je bio hrabar i impresivan. Jasno je da je lisica nije bio postavljen na neprijatan susret, i brzo pobjegao.

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

- Leon - perfect straže! - Divim se vlasnik životinje. - Sa takvim mačka kod kuće, nema psa čuvara više nije potreban. On odagnavaju od svih koji krše granice svoje imovine dvorištu. Nije mačka - pravi lav! Podrazumijeva se da je lisica ga vidjeli, oni su odlučili da se ne nered s njim, i ko zna šta bi se dogodilo ...

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

- Bilo je to divno mirno jutro. Sjeo sam na tremu, uživajući u jutarnju kafu kad sam vidio moju Leon, radnih nakon lisica. Odmah sam počeo da skinem ovaj progon na svom mobilnom telefonu. Na našem području, sve mačke i psi su dobro svjesni svoje nekontrolisane narav i zaobilaze našu kuću stranke, smeje hostesa.

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

- Najinteresantniji je da je lisica bila malo veća od moje Leon, međutim, nisu komunicirali s njim, shvatajući da je bolje da se drži podalje od njega. Tako da je moja tiha jutra završio superpriklyucheniem!

Hrabri mačka jurio lisica s njegovom sudu

Leon je Norveška šumska mačka, koji je različit sloboda uma i samopoštovanje. Ali, bez obzira na njegov karakter slobodarskog, on me jako voli, i većinu vremena sa mnom.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea