bo.perhegrigh.ru

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Ko ne zna galebova i njihovo drsko ponašanje. Ove morske ptice su u stanju da napadaju i ljude i otme njihovu hranu direktno iz ruke toliko vremena za razgovor o siromašnima ćorsokak, pokušavajući da bi proizvodnja do svoje gnijezdo, gdje će čekati gladne ribe.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Foto: Calum Kerr / Farne otoci, Northumberland

Onog trenutka kada jato galebova napad na maloj slijepoj uspeli da uhvate divlje životinje fotograf Calum Kerr na Farne otoci, obale Northumberland (Farne otoci, obale Engleska).

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

- Ove drzak stvaraju gotovo lišen siromašnih ćorsokak svoje proizvodnje - kaže Calum Kerr u intervjuu za nedeljnik izdanju Daily Mail. - vrijeme za borbu, on je ipak izgubio većinu svojih večeru.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Fotograf je bio u mogućnosti da prisustvuju povratku iz ćorsokaka lovačkim scene. Ptica odletela se kući s usta puna sitne ribe, ali onda je iznenada napadnut od galebova, koji su nemilosrdno počeli da napadaju male ptice.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Ali je zastoj bio pravi borac - on nije tako lako reći zbogom svojoj ulov, i nastavio čvrsto stisni kljuna.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Bio sam zapanjen na ono što se događa! Nije to bilo ništa kao pravi bandit racije. Ove galebovi bili malo više ćorsokak, ali oni nadmašio količine.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

- Bilo mi je žao za siromašne ptica, što je vjerovatno da davim male ribe ne za sebe, već i za svoje potomke. Međutim, zastoj ipak uspeo da se bori protiv njih se, međutim, i morao je da se odrekne dijela svojih plijen - rekao je fotograf.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

- Stigao sam na otoku Farne, pucati mrtav krajevima tokom gniježđenje kao da ih uhvatiti na terenu mogu biti samo u ovom periodu, ostatak vremena provode na moru.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

- Ležala sam tamo i gledao puffins lovi u moru, a onda se vrate u svoje Burrows sa kljunom punim ribe. Zastoji su vrlo brižni roditelji. Tokom dana, oni imaju na desetine puta letjeti i nazad da hrane svoje osnove ribe.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Ali svaki njihov povratak iz lova je povezano sa rizikom da budu napadnuti od gladnih galebova koji je očigledno previše lijeni u lov na svoje i oni su izabrali više zgodan taktiku - ". Pljačka" taktika

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Nisu svi mrtvi završava u stanju da svoje plijen u gnezdo, i oni moraju ponovo vratiti na moru za naredni ulov.

Zastoj je bio napadnut od strane gladnih galebova i arogantan

Foto: Calum Kerr / Farne otoci, Northumberland
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea