bo.perhegrigh.ru

Seal kod kuće

Hvala vam puno na informacijama brilliantautumn.livejournal.com! Dakle ... Istorija od ovih slika je ...

Seal kod kuće

Opišite situaciju ukratko, da nema nesporazuma na dijelu javnosti ... Puppy Baltic brtvama ljudi na obali. Borio se sa ženskim i bio je iscrpljen. Bilo je to prije više od 3 godine.

Seal kod kuće

Zbog komplikovane birokratske situaciju u našoj zemlji (za sanaciju divljih životinja potrebe da izdaju posebne dozvole dobiti pomoć, i tako dalje), Leningrad Zoo odbio da prihvati pečata za rehabilitaciju kada su telefonirali osoblje (u trenutku rehabilitacije ne primjenjuje i bio je novina) . Kao rezultat toga, dva stručnjaka su bili prisiljeni da se životinje kući stradanja.

Seal kod kuće

Zbog lošeg fizičkog stanja životinje i pokušaji stres nestabilnost radi pripreme za puštanje na slobodu za standardni period rehabilitacije (oko 2-2,5 mjeseci za pečate) nisu bili uspješni, osim na pitanje papire je odgođen, a odlučeno je da se ostavi pečat u zimskom periodu u stanu.

Seal kod kuće

Nešto kasnije je odveden u izoliranom dijelu grada, gdje je postavljen u lokvi vode. Nakon aklimatizacije životinja je pušten (u dobi od 1,5 godina) u Finskom zalivu. U roku od 5 mjeseci pod prismotrom putem satelita tagova, to jest, potvrđeno je da bez obzira na dugi period u zatočeništvu, životinja je bio u mogućnosti da se prilagodi prirodnom okruženju.

Seal kod kuće

Sadržaj pečata kod kuće, naravno, to je bila neophodna mjera, ali, na žalost, to se ne može izbjeći u ovom trenutku. Srećom, biolozi su imali priliku da se pomogne životinjama.

Seal kod kuće

Naravno, staračkog pečat laik može biti ni govora, mislim da razumiju ono što je možda izađu na zvijer i za tu osobu.

Seal kod kuće

Nadam se da sam bio u mogućnosti da se situacija razjasni. Informacije se mogu vjerovati - djevojka na fotografiji - moj kolega, baš kao što ja radim sa pečatima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea