bo.perhegrigh.ru

Cretan mačka

Uz dozvolu Cap Solo, objaviti ga kod kuće ... Bili smo kao da Sirija mačka, Sada mačke Krit! U principu, mi ih sve sakupiti cijelom svijetu :)

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

Cretan mačka - to je živi dokaz da vanzemaljci su se iskrcali davno, i moramo to prihvatiti kao činjenicu. Oni su samo za sada iskopana i čekaju kada će čovječanstvo napraviti neke fatalne greške, a nakon toga će biti moguće, teški uzdah, da preuzme vlast u svoje ruke ... tj šapu. Dok su u ne žuri: oni su besmrtni, a nemaju gde da požure. Oni čak i ne smatraju da je potrebno da se posebno sakriti. Zašto? Neka ljudi razumiju sve. Možda će ovo zaustaviti budalasti čovjek, i učinit će prestati raditi glupe stvari.

Mačka, koji živi u blizini slatkovodno jezero Kourna.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

Na Kritu, ove mačke ne idu. Grci - pametnih ljudi, i shvatiti da je nemoguće spriječiti miješanje s konvencionalnim zemaljskim vanzemaljcima Koshak. Jer, ako su vanzemaljci su degradirane, a Koshak oštro mudriji, katastrofa se može dogoditi. Ko će spasiti svijet? Tako da je pristup mačke kritske može se dobiti samo leti na Krit.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

Oni imaju ogromno Martian oči, dugu koščat tijelo, jako duge noge, koje su razbacane nasumično, i predatorske izdužena njuška. Mislim da smo i dalje Lazani, mi ćemo ga naći.

Mačke koje žive u Heraklionu (glavni grad Krita). Vidiš, vidiš kako izgledaju na nas?

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

Mačke koje žive u manastiru Preveli. Ona shvata zemaljske duhovne prakse. Na to znatno.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

Mačići na njih previše - puna Achtung. Kritska mače oči misli veća od doktorat. Vidi, vidi izbliza. Tako je baca pogled na vas, ako imate ludost da oslobodi nuklearnog rata.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

I ova mačka i njen mače, sreli smo se u malom selu, gdje smo ostali na ručak. Igrali su s nama gotovo cijelo vrijeme. Lov na suncu. Možda su izašli iz sistema, gde sunce - samo igračka.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

I na kraju, moja omiljena. Ova mačka je okrznuo blizu nas, kada smo sjedili u jednom restoranu u Jerapetra. No, "pašnjak" - nije baš prava reč. On condescended tako daleko da sačeka dok ga imamo nešto za ponuditi. Svi danas smo ostali i nisu hraniti životinje na stolu. No, ovdje ne može - dati Kitten mesa. Trebalo je da vidiš sa onim što je odsutno jeo meso. Pa, kažu, momci, ja ću ti uslugu, a ti onda život osjećaju obavezan.
Ja sam i dalje osećam.

cretan mačka

capsolo.livejournal.com

On je izjedala nečije uho i potpuno gangster izgled. Mislim da je bio zvezdoletchikov-švercer. Možda mu je ime Han Solo. Ko zna.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea