bo.perhegrigh.ru

Konji u studiju fotografa

Većina ljudi misli da konj - najlepši predstavnici životinjskog svijeta. Mnogi od nas divim njihovoj milosti, brzinu i snagu pokreta. Jak i mišićav, ali elegantan, a njegovo kretanje. Konji su inspirisali mnogi umjetnici i pisci stoljećima.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Samo zamislite kako je konj stoji na zadnjim nogama, kopita udari u zemlju i ušmrkava ponosno, brzo zanese. Da, konji su lijepa stvorenja na Zemlji!

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Ove prekrasne bića nisu samo graciozna trke, ali i odlična fotografija model pozira profesionalni fotograf u studiju. Ovaj studio se razlikuje od konvencionalnih sklopivi tijelo i veličina - 3000 kvadratnih metara, a prevozi fotografa Lindsay Robertson (Lindsay Robertson) u leđa svog automobila Trnzit Van (Transit Van).

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

58-godišnji fotograf iz samog Edinburgh izumio i razvio svoj studio, koja ga je koštala prilično jeftin - iznosili su desetine hiljada. Da bi se u pozadini je morao da kupi dva velika koluta muslin (vrsta fino tkane pamučne tkanine), koji su morali da šiju u cjelini krpom.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

I za to mu je potrebno naći mjesto gdje bih mogao staviti moju radionicu za šivanje. Područja potrebna prilično velika. Izbor je pao na pruzi dvorištu.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Zatim je preduzeo bojenje muslin - bilo je potrebno oko mjesec dana. Također je morao da razvije poseban dizajn (štand) na kojoj će biti osigurana cijelu perimetar oslikana platna.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Na kraju je sve ispalo kako je planirano. Ova neobična pozadini studio je skovao nije slučajno, kao što je bio protiv ove pozadine da konji izgledaju impresivno.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

- Dugo sam njeguje ideju stvaranja studio za konje, - kaže gospodin Robertson - mnogo konsultovali sa stručnjacima, bez njihove pomoći nije bilo dovoljno, jer niko ne prije nego se to ne učini - to je inovacija. - Za pozadini platna kupio, našao sam mjesto za slikanje i mjesec dana proveo spužvom i krpu u ruci.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Ostao je slučaj za male - da ubedi konje da dođe u studio. To znači da je životinja treba da bude udobno i ne osjećaju strah, ali to je moguće samo na maternjem i upoznati teritorija za konje.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

- Tako sam morao voziti konje da putuju - objašnjava Lindsay - i to je ogromna količina vremena i novca, ali mislim da nije uzalud. Fotografiranje konje sam se sada radi na dvije godine i nikada to nismo zažalio.

Konji poziraju za profesionalni fotograf u studiju

Photographer`s mobilni studio / Lindsay Robertson

Jedan takav portret, koje je Lindsay Robertson, može koštati bilo gdje od 1tysyachi funti, pored toga, on uzima proviziju (za odlazak kući) sa vlasnicima konje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea