bo.perhegrigh.ru

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Samo jednu riječ "rat" kod mnogih ljudi je neugodan osjećaj, ali gledajući divne slike mladih fotografa Ana Tjurina u vezi sa ovim glodara promjene u suprotnom, pozitivan način.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Foto: Ana Turina

Svi štakori Centerfolds prikazano na fotografijama su kućni ljubimci Ana. I kako prepoznati sama djevojka, za rad s njima - zadovoljstvo, jer je pacov je vrlo pametan i brzo shvatiti što se traži od njih.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Ana Turina i njegove rat je postao toliko popularan da je intervjuisala poznati britanski online izdanju Daily Mail. Kako je djevojka sama priznala da joj je bio prvi rat intervju na engleskom jeziku, kao glavnim publikacijama.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Anna živi četiri krysodevochki, što je ona rado uzima u njegovom kućnom studiju u svoje slobodno vrijeme, a kada je u pitanju inspiracija. Ona je priznala da je njen rad sa štakorima su vrlo popularni i ljudi se pamte više od ostatka njenog rada.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

"Možda je to zato što pacovi nepopularan predmet za fotografiju, a možda i zbog činjenice da živim s njima i imati priliku da svaki dan posmatrati štakora, zato sam se bolje i razumiju njima" - kaže Ana na vaše web stranice.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

"Drago nam je da se preduzimaju za narudžbe, ali sugestija da pucaju štakora dok je vrlo malo." Osim u kući fotograf uzima njihove omiljene glodara i na ulici, gdje su zaista izgledaju vrlo organski.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

I na početku svoje karijere kao fotograf 24-godišnji Ana sa činjenicom da su psi krenuo u Sarov i drugim gradovima Rusije, Ukrajine i Bjelorusije. Sada fotografije je postao njen glavni hobi dok je putovao. "Ja sam uvijek rado zanimljivih prijedloga, pozivi na nova mjesta," - piše ona.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Ponekad, autor uzima za besplatno ili za nominalnu naknadu. "To bi moglo biti neobično pas ili par da sam se navukao. Ili ljudi koji imaju sve mogućnosti da sprovedu originalu, oni izmislili ideje. I to nije sve opcije. "

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

U intervjuu za Daily Mail fotograf priznao: - Sretan sam što moje fotografije su prisiljeni mnoge ljude da preispitaju svoje stav prema pacove. Na primjer, neki od mojih prijatelja kupio sebe pacovi kao kućne ljubimce, i nikada pokajao. Mislim da je to super!

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Anna Tjurina rad može se vidjeti u resurs Flickr, na svojoj web stranici ili blogu gdje je deli Photostories i povremeno piše o planovima za idući put.

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Rat-cuties od fotografa Anna Tjurina

Foto: Ana Turina
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea