bo.perhegrigh.ru

Bizon živi u kući "kotač bivola"

U American Air C Mostovi (RC Mostovi), zvani "Buffalo psima» (The Buffalo psima) i njegova supruga Sherron (Sherron) na farmi u Teksasu kao kućni ljubimci žive par bizona.

Bizon živi u kući

"Caster buffalo" i njegov omiljeni bizone

Jedan od poziva Savage bizon (Wildthing), težina od oko jedne tone, drugi (3-godišnje ženske) pod nazivom Bullet (Bullet) i to je malo lakše - to ima samo 408 kg.

Bizon živi u kući

Njih dvojica su toliko vezani za svoje kućne ljubimce, da je jedan od bizona, 7-godišnji Savage čak prisustvovao kao počasni gost na njihovo ponovno braka, koji je održan u 2006. godini (ovo je nakon pet godina braka). Na vrhovima rogova Savage supruga nose burme.

Bizon živi u kući

Er Si Mostovi trener konja i profesionalni kauboj. čitav svoj život kao odrasla osoba koje se bave uzgojem muškarca i bizona na svom ranču, držao prilično veliki stado ovih životinja. Međutim, u 2004. godine, muškarac teško oštećenog vida, iz tog razloga, on je morao da proda bizona, ostavljajući sebe kao kućnog ljubimca samo mladi divljaci.

Bizon živi u kući

Supruga Er Si Bridges je obožavatelj kulture Indijanaca - američkih Indijanaca i profesionalni fotograf. Ona rado čini tradicionalne indijske pokrivala za glavu za stvaranje zahtijeva kože, vune i rogove bikova.

Bizon živi u kući

Porodica živi više i mladunče zove Jewell Duha, ali ljubomorna Bullet mogu da se naviknem na to. "Caster buffalo" je odlučio da je odvede u svoju ranč kad joj bivši vlasnik želio da se oslobodi ga. To je bio do njega narav, a on je ponudio da je odvede, s tim da joj se Xi Er uhvaćen. - Upravo sam uhvatio i počeo svojim kombijem - smeje, kaže Bridges.

Bizon živi u kući

Bizon, kako prenosi Daily Mail, prilično opasne životinje. Oni imaju vrlo oštre rogove i da mogu raditi brzinom od 40 kilometara na sat. - Znam da je to potpuna ludilo - nastavlja da čovjek - to je uvijek bio moj san da se uključe u bizona sigurno nije dva odjednom. Metak u ljubav moj najbolji voljeni prijatelj. To čak može odbiti da jede, da bi samo da bude blizu mene.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea