bo.perhegrigh.ru

Keahey Viki i njenog mačka ...

Postoji mnogo dobrih ljudi koji su, kada je vidio lutalica mačka ili pas, može uzeti životinju kući. Tako je junakinja ovog članka Vicky Keahey (Vicky Keahey). Evo samo zaklonjenom žena daleko od kuće prede, a ovi predatori!

Vicky Keahey i njena mačka ...

Pod nadzorom krhka žena koja je nekada radio kao veterinar, bilo je čak 27 životinja. Na ranču u Teksasu, gdje Vicky Keahey, raspoređenih u prostranim kućišta za lavovi, pume, tigrova i pantere ... Viki rekao da su svi učenici normalan domaće mačke, i bez obzira na mogući rizik od žena tiho ulazi u kaveze, pa čak i mazi svoje ljubimce.

Vicky Keahey i njena mačka ...

"Sve je počelo prije petnaest godina. Odveli su nas u veterinarska ambulanta za bolesne cougar zove Tahoe. Životinja je kupljen kao kućni ljubimac, ali ubrzo je vlasnik samo umoran od života igračke. Puma je došao kod nas u vrlo lošem stanju. Životinja nije dobro održavan i prazni. Tada sam odlučio da sklonište ga od sebe ", - kaže Vicky Keahey.

Vicky Keahey i njena mačka ...

"Tahoe živjeli u našoj kući za četiri mjeseca. Prvi put da je iscrpljena životinja Hranio sam pileće meso mljeveni. Morao sam naučiti gomila različitih knjiga, da pruži adekvatnu cougar zaštite. Uskoro Tahoe u potpunosti oporavio i počeo osjećati punopravni član porodice. Na primjer, on je volio da spava na mom krevetu, tako da svake noći sam morao požuriti da biste snimili prvu krevet, inače Tahoe onda to nije loviti! "- rekao je žena s osmjehom.

Vicky Keahey i njena mačka ...

Od tada, 15 godina je prošlo. U ovom trenutku, porodica ranč Keahey opremljen kavezima u kojima žive, šesnaest tigrovi, šest Cougars, panteri tri, dva lava. Svi oni su apsolutno priručnik, a Viki dolazi mu u kavez bez straha.

Vicky Keahey i njena mačka ...

"Jedina stvar koju sam sa sobom - bocu sa mešavinom sirćeta i vode. Svoju odbranu - oštar miris da mačke ne vole horor kao. Međutim, skoro nikada ne koristim bocu - ne daju razlog, "- rekao je Vicky Keahey.

Vicky Keahey i njena mačka ...

Gotovo svi štićenici Vicki potpuno pitome i vrlo uzbuđen kada žena dođe da ih posjetiti u kavezima. Većina mačaka živi na ranču za nekoliko godina i za to vrijeme opasnih predatora postali su zajednički dom brujanje.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea