bo.perhegrigh.ru

Poppy - najstarija mačka na svijetu

Chasing miševi za britanski mačka Poppy (Poppy) ostao je u dalekoj prošlosti, a kosa joj nije tako fluffy kao i prije, jer je dobio titulu "najstarijeg mačka na svijetu." Poppy skorije napunio 24 godina, a ona je odmah ušla u poznati Ginisovu knjigu rekorda.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

Naslov je nasledila od mačka Pinky (Pinky) iz Kanzasa, koji je umro prošle godine u dobi od 23. Britanski publikaciji The Daily Mail je Procjenjuje se da, na osnovu "ljudske" doba chetyrehlapoy rekorder je sada stara 114 godina!

Poppy - najstarija mačka na svijetu

Maka, rođen je u februaru 1990. godine, već je doživjela pet britanskih premijera. Ona sada živi u porodici Jackie West (Jacqui West), koji je 10-godišnja Poppy od kuće kada se udala za Andy West (Andy West). Od tada, ona živi zajedno s njima.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

- Sada pored Popper, u našoj kući živimo četiri mačke, dva zeca i hrčka. Svi oni dobro slažu jedni s drugima i sve se poštuju, Poppy, kako bi moglo biti drugačije - to je ujedno i najstariji među njima - kaže 43-godišnji aglichanka.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

- Tokom njene "vladavine" moj muž Andy (Andy) je imao dva sina - 11-godišnji Joe (Joe) i 8-godišnji Toby (Toby), što nije lako mačka Poppy, i pravi prijatelj - žena reče. - Ljudi me često pitaju o tajnom dugovječnosti naših pitomitsy. - Mislim da je to samo pravo ishranu i aktivan život, pun avanture.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

- Poppy voli da hoda i često iz dvorišta, a kada se vrati, ona će biti ukusan obrok od omiljenih konzervirane mačka i kolači - Jackie i Zapada. - I što je najvažnije, da ona nikada nije povećaju učinak.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

- Sada Poppy već vrlo stara, i bez obzira na činjenicu da je loše vidjeti i čuti - to je još uvijek vrlo aktivan, to je rijetkost vidjeti dnevnu / leži na istom mjestu. Čak iu takvim poodmaklim godinama, ne može ustati za sebe i uzvratiti učinioca. Međutim, njeno zdravstveno stanje pogoršalo u odnosu na prošlu godinu.

Poppy - najstarija mačka na svijetu

- Mi razumijemo da je njegova dani odbrojani - žena kaže, dodajući da je u više navrata ikada reći zbogom za nju, ali Poppi uvijek dokazuje istina poznata svima da mačke imaju devet života su uvijek na lageru.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea