bo.perhegrigh.ru

Eyed čudo cat Jarvis

Ova crvena Eyed Mačka po imenu Jarvis P. Weasley (Jarvis P. Weasley) je pronađen u Kaliforniji (California) vrlo mlad, imao je samo četiri tjedna. Bacio ga na šefa ulice, uz napomenu da su problemi mače oči i disanje.

Eyed čudo cat Jarvis

Ali, srećom, svijet nije bez dobrih ljudi - siromašni napuštene mače je odveo u svoj dom lokalni stanovnik Kelly Daria (Daria Kelly). U početku, žena je trebalo da nose mrvice u jednoj od država skloništa, ali onda predomislila i ostavio nesrećnog mače kod kuće.

Eyed čudo cat Jarvis

Nakon pažljivog razmatranja nahoče, gospođa Kelly je pronašao iznenađujuće sličnosti mače sa pjevač britanske rock grupe "celuloze", Jarvis Cocker (Jarvis Cocker) i Ron Weasley (Ron Weasley), jedan od protagonista filma "Harry Potter". Dakle, zapravo ideja da imenuje mače pod nazivom Jarvis P. Weasley, to je hibrid dva imena.

Eyed čudo cat Jarvis

Jarvis je sada za pet godina, a nedavno je postao poznat širom interneta, postaje jedan od najpoznatijih i najpopularnijih mačaka u svijetu. A to se dogodilo nakon što je njegov vlasnik je odlučio da objavi njegove fotografije na webu. On je odmah osvojila srca mnogih korisnika interneta, koji je u svom komentaru napisao da je takav lijep i jedinstven mačka radi svoj čkiljeći oči.

Eyed čudo cat Jarvis

- Mi Jarvis sa puno razumijevanje i ljubav, - rekao je Daria Kelly. - On je tako veselo i bezbrižno! Drago mi je da je sretan sa mnom. U Jarvis je oduvijek bila velika žeđ za život, čak i kada je bio vrlo mlad i bolestan. Veoma mi je drago da sam imao takav voljeni prijatelj!

Eyed čudo cat Jarvis

- Zabavno njuška Jarvis uvijek me smile. Isto tako, ostavio sam ga kod kuće, a ne daje sklonište - priznaje. U vrijeme kada su mali i bolestan mače pojavio u kući Daria Kelly, radila kao volonter u lokalnom skloništu za beskućnike životinje.

Eyed čudo cat Jarvis

Cure mače ona tada pomogla Holly Amber (Amber Holly), veterinar skloništa i njen najbolji prijatelj. Prema Amber, ona često kaže Jarvis kad je bio maleni i bolestan, ali unatoč tome, mače je bio živ i razigran. - To je prvi dan učini nered, okreće sve oko, - kaže Amber.

Eyed čudo cat Jarvis

Na kraju želim dodati da su dvije žene sada rade u skloništu za životinje. - Da bi se pomoglo siromašnima, bolesnima i beskućnicima životinje - to je naša misija! - priznat prijatelja.

Eyed čudo cat Jarvis

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea