bo.perhegrigh.ru

Tele lizanje mačka!

Neobične odnos između mačka i počeo tele na farmi u Izraelu. Svakog jutra, mačka došla u ergela, gdje drže telad, i omogućava da se jedan od njih da joj ližu od glave do pete!

Tele lizanje mačka!

Sve izgleda jako smiješno. Možda se čini da je mačka nije u strahopoštovanje takvog pranja, ali u ovom slučaju to iz dana u dan, doći i vidjeti tele!

Obično mačke se plaše velikih životinja poput krava. Međutim, u ovom slučaju, između životinja udarila se pravi prijateljstvo. Prvo, vlasnik farmu muznih krava, gdje se čuvaju telad, činilo se da je mačka jednostavno neverovatno lijen i ne želi da oprati sebe. Međutim, on je ubrzo postao uvjeren u suprotno ...

Tele lizanje mačka!

prošlo dana, a Red Cat opet i opet došao do ergela, pokazujući tele sve više i više simpatija. Ponekad, čak i vlasnik farme uhvatila mačka, koji je, pak, izrazio je zahvalnost na tele, lagano utykayas u njegovoj njušci.

Uhvatite nevjerovatan odnos između tele i mačka upravlja lokalni stanovnik 56-godišnji Yochi Haran (Yochi Aranov). 

Tele lizanje mačka!

"Kada sam prvi put vidio tele liže mačka, bio sam iznenađen mnogo. Jezik tele je bio toliko velik da je mačka imala nevoljno sag. Međutim, po svemu sudeći, postupak joj se dopao! Sad sam ih često gledati, a vjerujem da je između životinje udario se pravi prijateljstvo, "- rekao je u intervjuu za Yochi Dailymail.

Mačka i dalje dolazi u posetu tele svaki dan, i uvijek ostavlja mu mokra od glave do pete ... ali sretan!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea