bo.perhegrigh.ru

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

Kako se ispostavilo prijateljstvo lisica štene i vrlo realna, a ne priča crtani film. Pup siroče Rosey i terijer po imenu Maddie postali pravi prijatelji. A live ovaj prijateljski par u Velikoj Britaniji u kući, Richard Bowler (Richard Bowler), u blizini malog grada Corwen da je u North Wales (Corwen, sjeverno Wales).

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

Foto: Richard Bowler / Corwen, sjeverni Wales

Prema vlasniku, Maddy i Rosie dobro slagali jedni s drugima - i oboje vole da se igraju i trče po cijeli dan na ulici.

- Tipično, Maddie i Rosie se igraju u dvorištu, - kaže Richard - ali ako se proberutsya u kući - da imam za dugo vremena da se uspostavi red! Richard Bowler je profesionalni fotograf, tako da je u stanju da uradi tako divne slike tih dva Prokaznikov, piše britanski list Daily Mail.

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

Kako kaže Richard, otkrio je 15-tjedan lisica, kada je prolazio kroz šumu, koja se nalazi u blizini. Vidjevši maleni stvorenje, koja je osuđena na sigurnu smrt, nije mogao propustiti i odveo ga u svoju kuću.

Fox se pojavila žena, koja je kasnije dao ime Richard Rosie. Čovjek dosta propatila, kao što će Little Foxes tretira svog psa Maddie, ali je njegov favorit je vrlo željno prihvatili šuma gost, pa čak i počeo da se brine o njemu. - Od trenutka kada je beba Rosie došao u moju kuću, nikada nisam zažalila da ju je spasio, - kaže čovjek.

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

- Oni su postali pravi prijatelji. Samo ne prosipati vodu! Već sam ih ne mogu zamisliti osim, - nastavlja priču o 44-godišnji Richard. - Rosie - pravi Crafty, Maddie zakačila dobroćudni, i provociraju ga da igra!

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

- Ne znam šta se dogodilo sa njenom majkom Rosie, - kaže on - ali kada sam se našla u šumi, ona je bila potpuno sama, kao njena braća i sestre ubio lisicu. Živim na periferiji - oko šuma, tako da je beba Rosie osjeća kao kod kuće.

Fox terijer Rosie i Maddie - prijatelji zauvijek!

Lisica provodi cijeli dan na ulici, prolazi kroz vrt, zajedno sa Maddy, a noću spava u kući. - U ovim krajevima nije dobar stav prema lisice, jer često ući u kuću i ukrali gospodara ptica - objašnjava Englez - tako da moram uzeti u noći Rosie kući, u svoju sigurnost.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea