bo.perhegrigh.ru

Sastanak sa radoznao manatees

Prije nekoliko tjedana, Alex Senf (Alex Senf) došao na Floridu s ciljem da se slika morskih krava. Čovjek je čuo da su te životinje svake zime plivati ​​u rječicu Crystal River (Crystal River), koja se uliva u Meksičkom zaljevu. Svake godine možete gledati desetine ili čak stotine velikih i nezgrapan morske krave!

Sastanak sa radoznao manatees

Na jednom od prvih slika morskih krava, odlučio je da lično pozdravi Alex i njegov tim

"Oni plivaju ovdje, jer u moru u ovo doba godine voda je previše hladno za njih, a sada mogu uživati ​​u mnogo u plitkoj vodi", - rekao je fotograf.

Ove godine, voda se doslovno vrvi Crystal River lamantina. Neki samo ležao na rijeci dnu, a drugi je plivao lijeno duž obale. U principu, potražite lamantini Alex nije morao, a nakon samo minutu nakon što je ronjenje čovjek predlaže objektiv fotoaparata na prvom od njih.

Sastanak sa radoznao manatees

Nepripremljeni turističke vrste jedrenja u njegovom pravcu lamantin može uplašiti mnoge. Ipak, kao što to ogroman kreće u pravcu i ko zna šta se može očekivati ​​od nje! Međutim, nakon oporavka od straha, čovjek može osobno osigurati da lamantini bezopasan i vrlo prijateljski stvorenja.

Sastanak sa radoznao manatees

Alex brzo su se kod kuće u društvu morskih krava i uzeli neke velike slike. Najaktivnija krava preplivao za fotografa na dohvat ruke i pogleda ga radoznalo, i lijeni samo leži na dnu rijeke i da ne plaćaju apsolutno nikakvu pažnju na Alex.

Sastanak sa radoznao manatees

"Ja imam veliki interes u podvodnoj fotografiji za dugo vremena, ali lamantini ipak nije uzeo off, tako da sam bio veoma zainteresovan," da razgovara "sa ovim zemaljske gigantima. Oni su bili vrlo prijateljski i znatiželjni stvorenja. Oni su tako sporo da se čini kao da su u stanju meditacije, "- kaže Aleks Senf.

Sastanak sa radoznao manatees

Samo fotograf napomenuti da je krava imaju svoje slabosti. Na primjer, ove životinje jako vole milovati, tako sretna da omogući osobi da ga dodirne.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea