bo.perhegrigh.ru

Stout hrani za pse: komentari i pregled sastava

Stout Hrana za pse recenzije

Pregled Stout hrana za pse

Govoreći o klasama feed za web stranice pasa "Daj šapu" spomenuo da je hrana Stout se odnosi na ekonomsku klasu. Međutim, sastav se približava preimumam, iako mnogo manje mnoge od njih. Stout proizvedena hrana za pse u Rusiji ", Sant hrane mlin." Pogledajmo zašto smatramo da je ekonomija, a ne premium.

Slična hrana za pse:

  • Stočnu hranu za pse recenzije Nasha Marka kupac i pregled kompozicije;
  • Stočnu hranu za pse Happy Dog mišljenja, komentar sastav i cijenu;
  • Feed Dog Chow pas - sastav, ocjene korisnika i cijenu.

Sastav hrane pasa Stout

Na poleđini paketa je napisano "super premium klase" - apsolutnu laž. Da bismo razumjeli zašto, pročitajte o super premium hrana za pse i znaju da takva hrana ima uvijek prisutan meso i gotovo uvijek na prvom mjestu u navedenom iznosu. Ali u sastavu hrane Stout na prvom mjestu da vidimo takav nejasan koncept kao "ptica obrok", koji uvijek leži mesa i mesnih prerađevina nisu najbolje kvalitete. Budi tamo meso, proizvoditi bih ponosno pisao o tome.

Stout pas sastav hrane

Također, ne ukazuju na broj bilo koji od sastojaka, i na taj način hrani osnovu kukuruza, pšenice i riže, a ista ptica obrok vjerojatno nije više od petine (da li postoji najmanje 25% od toga bi ukazivali, kao i proizvođači premium hrane ). U krmi od 23% proteina, a imajući u vidu prisustvo kukuruza na drugom mjestu i na šestom kukuruza gluten (izvor proteina) je vjerojatno veliki dio biljnog porijekla. vidimo i dosta vitamina.

Prednosti i mane Stout feed

Prednosti ovog feed uključuju:

  • niske cijene i široko distribuiran;

Nedostaci brenda su:

  • Bez ovog mesa;
  • vrlo malo vitamina i siromašnih sastav u cjelini;
  • obmana o proizvođaču pripadaju super premium klase.

Hrana za pse recenzije Stout

Hrana za pse Stout - preporuke

Komentar Stout hrana za pse, Olga piše. Pozdrav svima. Ne razumijem zašto je toliko kritikuju hrane, kao i za mene je to normalno! Moj pas jede torbu za 7 do dati malo manje nego što je normalno, ili dobija na težini. Aktivan, kosa sjaji, nema problema. Stout kupiti u rinfuzi kao na lokalnoj trgovini ili naručiti online. U principu, moj sretan i proždire za oba obraza! 🙂

Povratne informacije o hrana za pse Stout, Leonid piše. Vjerujem da svaki pas svoje. Moje Labro je Stout, jedenje nije prvi mjesec, analizira sve u redu. Vidio sam da mnogi sumnjaju svoje kvalitete zbog domaće proizvodnje, i mislim da je proizvođač leži na super premium klase. Ali zašto stranih povjerenje, kada oni pokazuju super premium klase? Ako je hrana je pogodna i ne izaziva probleme, to znači dobro.

Komentar Stout hrana za pse, kaže alla. Njegov soba hrane Brit Kara, ali kad je otišao, a prodavačica preporučila novost - Stout, "jeftin i vrlo visoke kvalitete". Uzmi ga, nisam, ali se vratio kući odlučio da sazna o tome. Zvaničnom sajtu sve tako pohvalio da je hrana čini bolje nego bilo Holistički! Ali gledajući sastav postaje jasno da je to ništa drugo nego feed - kukuruz, kukuruzni gluten, pšenica ... Pa, to nije potrebno da nahrani svoj soba tako da ne bih usudio!

Zaključci na krmi Stout

Iako o Stout recenzije pseću hranu su dobri, ali je sajt "Daj šapu" ne može preporučiti kao primarna hrana za vašeg psa. Razlozi za to su dva - laž proizvođač hrane pripadaju super premium, kao i, što je najvažnije, loš sastav (hrana u punoj sigurno ne).

Cijena hrane za pse Stout

  • Dry Stout hrana za pse 3kg - oko 600 rubalja.
  • Suva hrana za pse od 15 kg Stout - 2350-2800 rubalja.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea