bo.perhegrigh.ru

Emu kao kućni ljubimac?!

Koji kaže da sadrže kući polutorametrovogo emu jednostavno nerealno? Newby porodica očito ima drugačije mišljenje!

Emu kao kućni ljubimac?!

Već neko vrijeme u kući Newby ima novu, punopravni član porodice - EMU na Beaky nadimak. Ogromni ptica živi u kući i delaot sve ono što čini ostatak članova porodice. Ako je glava porodice Ian Newby je gledanje TV-a, noja je sigurno sjedi pored njega. Ali, ako je dan porodice kadu, onda budite sigurni da se iskupi Beaky!

Emu kao kućni ljubimac?!

Dvogodišnji emu pravi član porodice. Ian i njegova supruga Lisa je još jedno dijete da ionako nije mala obitelj.

Emu kao kućni ljubimac?!

Unatoč svojoj impozantne veličine Beaky uvijek ostaje pitomi i vrlo prijateljski. Ovakvo ponašanje nije tipično za nojeva, ali Beaky baca pravi izazov za sve stručnjake koji su ranije izjavili da je nemoguće da predaje emu. "Prije nekoliko godina sam dobio božićni poklon - noj jaje. Ja sam stvorio svojevrsni inkubator, ali nije pretpostavljaju da zato što će jaje nešto izleći. Kada lampica pojavio Beaky, to je tako mali. U ovom trenutku, moj noja teži oko 80 kilograma, a njegova visina doseže gotovo dva metra ", - rekao je Ian Newby.

Emu kao kućni ljubimac?!

Strauss odrastao rame uz rame sa djecom. Možda je ovaj faktor je odigrala odlučujuću ulogu u pripitomljavanja Beaky. Sada je potpuno priručnik. Beaky voli da se igra sa djecom, što im omogućava da rade ono što bi jednostavno nije dozvoljeno divlja ptica ove veličine. "Beaky jede sve to strašno. I ne šalim se: Xut zijevati i nojeva jede ključeve u auto, progutati spužvu u kuhinji i jeli neki zupčanik iz garaže "- sa osmehom kaže on Ian !.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea