bo.perhegrigh.ru

Ralph - najveći svjetski zec!

Prošle nedjelje u Evropi proslavio katolički Uskrs. Ako se u Rusiji na Uskrs obojena jaja i pripremiti / kupiti kolače, u evropskim zemljama je malo drugačije, a veliku ulogu u festivalu igra Uskrs zeko. To je to mitsko biće i čini ono što nosi djecu obojena jaja i slatkiše.

najvećih svjetskih zec!

Na fotografiji 17-godišnji Cindy Vinson pokušava sebe da održi pri ruci Ralph

Na fotografiji gore, poznat kao Ralph zeca. Dailymail novinari su odlučili da izvještaj o tome. Kao što možete vidjeti iz fotografija, zec je zaista neobično. Ralph teži više od 20 kilograma, što je oko kao 3-yoh godina dijete!

Smatra se da je do danas najdeblji Ralph zeca na svijetu. Još 2010. godine dobio je naslov, ali je kasnije Ralph malo "izgubljeno", i novi rekord za 19 kilograma zec Daria. Međutim, u međuvremenu, Ralph je bio malo stariji, a trenutno teži impresivnih 23 kilograma. Najbliži konkurenti nervozno "pušenje u stranu!"

najvećih svjetskih zec!

zec domaćica Pauline Grant kaže on pokušava da ne prejesti se Ralph. Međutim, čini se da on pati gigantizam zeca. Na primjer, dužina Ralph u ovom trenutku malo više od metra!

Međutim, bez obzira na njegove impresivne veličine, Ralph se ne razlikuje mnogo od normalnog kunića. Da li je to apetit. Dakle, Ralph skoro svaki dan jede kupus, nekoliko klasova, oko pola krastavac, šargarepa, nekoliko jabuka, nekoliko kriške crnog kruha i nekoliko krekera sa kremom!

najvećih svjetskih zec!

"Prije nekoliko godina sam pokazao Ralph veterinara, bio sam savjetovao da se ograniči malo u hrani, što sam i učinio. Međutim, zec jer samo udebljala. Međutim, on je potpuno zdrav, a Ralph je u odličnom stanju, "- kaže Pauline Grant.

najvećih svjetskih zec!

Veterinari kažu da više Ralph neće rasti ...

Zanimljivo je da je sada Ralph u punom mitara, tako da je kuća Grants svuda razbacane komada svog krzna, a ako se uzme zeca u rukama, onda će imati dosta vremena da se jasno iz njegovog kaputa.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea