bo.perhegrigh.ru

Pony u kući!

Možete li zamisliti da se u stan, možete držati ponija, s tim ne jedan, nego nekoliko?! Zvuči nevjerovatno, ali Heidi Northam porodice minijaturne konje kao kućne ljubimce je sasvim normalno!

Pony u kući!

Svi u kući porodica živi Northam tri ponija. Životinje lutaju slobodno oko kuće, gledanje televizije sa Heidi i njena kćer Corinne, piti vodu direktno iz slavine i uživajte grickajući šargarepe iz ostava.

Minijaturni ime ponyashek Ronii, lančanika i Haniyeh. Gospodarica životinja je Corinne, koja je postala slaba na svoje ljubimce. Ona napominje da se odnosi na ponija kao veliki pas u kući (barem muke otprilike isto im).

Pony u kući!

"Naši konja imaju svoje štale u blizini naše kuće, ali ne ograničavaju njihovo kretanje, a oni su sretni da provedu vrijeme s nama. Znate, moja kćerka je veoma uznemiren kada ih je ostavio vani u štalama. Vremena nisu mirni, i životinje jednostavno nije mogao ukrasti, tako da smo ih pustiti u naš dom. Naravno, oni nisu s nama stalno, "- kaže Heidi Norte.

Pony u kući!

U trenutku kada su žena i njena kćerka još uvijek neodlučni da zaštiti životinja, došlo je do zabavan incident, koji je odredio sudbinu ponyashek. Northam Heidi priprema večeru i zaboravio da zatvori vrata, i jedan od poni pažljivo joj je put unutra, otišao sam ravno u kuhinju. Izgleda da je životinja bio gladan i sensing miris hrane, otišao pravo u kuću. Heidi je bio prilično iznenađen, ali nije postao ljut, i tretirati ponije sendvič.

Pony u kući!

"Naši susjedi shvatiti zašto smo radije zadržati ponija u kući nego vani, ali mislim da oni vjerojatno ne bi usudio da rade takve. Problemi sa Ronnie, zvjezdicu i Haniyeh gotovo ništa. Oni ne upuštati, a nisu zadovoljni nered u kući. Osim toga, moja kćer ih uči, i znaju ponija je vrlo pametan i mjerljivi životinje učenje "- rekao je Heidi Norte.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea