bo.perhegrigh.ru

Svinja koja misli da je pas!

Od malih nogu svinja po imenu Gilbert živjeli rame uz rame sa psima, a nisu u stanju da "razgovara" sa svojim susjedima. Kao rezultat toga, danas, Gilbert je imala ozbiljne probleme sa samoidentifikacije - svinja misli da je pas!

Svinja koja misli da je pas!

Zvuči nevjerovatno, ali sve izgleda da je tako. Mini-Pig, koji je nedavno okrenuo dvije godine, čitav život živio je u kući u kojoj je držati odvojeno od nekoliko Yorkshire terijera na kojima Herbert i usvojila neke navike.

Gilbert je nedavno morao da napusti svoj dom. Mini Piga prevezli u Wilmslow Animal Sanctuary, u gradu Wilmslow (Engleska). Evo Gilbert postali prijatelji s ponija, nekoliko mačaka i konačno sastao sa svojih rođaka - svinje.

Svinja koja misli da je pas!

"Kada sam kupio Gilbert, mislim da će rasti nešto više od mojih Yorkshire terijera. Međutim, dvije godine su prošle, i ona je postala velika svinja, što je bilo teško da sadrži u kući. Gilbert i sam bio blizu, pa sam morao da mislim o svojoj budućnosti. Naravno, nisam htio da se odvoji od njega, ali vjerujte mi da je odluka bila ispravna odluka ", - rekao je domaćica mini Piga prije nego što ga preda u sklonište.

A zatim prije nekoliko tjedana, Gilbert je ušao prebivališta. Sada svinopos ima mnogo više prostora, a on to voli eksplicitno.

Svinja koja misli da je pas!

"Naravno, mnogi se čini da Gilbert je bačena, ali to nije istina. Jedina greška ljubavnica Gilbert je činjenica da je precijenjena svoju snagu. Ona nije znala da se može rasti tako velik. Međutim, žena je pravu odluku, dajući Gilbert u našim rukama. Ona redovno posjećuje svog ljubimca i daju donacije njegov sadržaj ", - kaže generalni utočište Melanie Hay.

zaposlenih sklonište također primijetio "pasa navike" Gilbert. Mini-Pig voli da moli za hranu, odgovara na njegov nadimak i voli da se igra sa loptom.

Svinja koja misli da je pas!

veličine stopa mini Piga može biti na slici. U skloništu zid napraviti rupu za mačke, ali Herbert ne može popeti ... čak ni njegova njuška jedva steže!

"Za Gilbert promjenu prebivališta je definitivno plus. Naša sklonište je velika farma. Postoji puno prostora i drugih životinja. Na primjer, postoji 12 konja, 25 mačke, zečevi 3 i 2 svinje. Sa najnovijim Gilbert je našao zajednički jezik, ali i dalje ostaje uglavnom psa! "- s osmijehom kaže Melanie.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea