bo.perhegrigh.ru

Zec-putnik po imenu Nara

U kući 11-godišnji Carey Braytsvayt živi nekoliko kućnih ljubimaca. Jedna od djevojaka je omiljeni ljubimac fluffy zec Nara, koji se odlikuje prijateljski, ali vrlo nemiran karakter.

Zec-putnik

Svako jutro, Carey hranjenje životinja u kući, i prikupljanje knjige, ide u školu. Zvuči sasvim obične, ali neki dan zeca Nara navijali djevojka popela u svoju aktovku.

Važno je napomenuti da Carey ujutro bio toliko zaokupljen svojim mislima da je pronašao zeca u vašem portfelju samo na početku prvog lekcija. Djevojka je bila oko dobiti udžbenike i materijal za pisanje, kako iz otvorene torbe pojavio fluffy njuška Nara. Carey skoro plakala u iznenađenje, ali je ubrzo shvatio kako Nara uspio u svoju aktovku.

Zec-putnik

Djevojka na umu da kada se hrana za životinje u jutarnjim satima, svoj portfelj bio je otvoren i po svemu sudeći radoznalost Nara odlučio da ga istražiti. Jednom unutra, zec je zaspao i nije primijetio da je djevojka išla u školu.

Odnosi Naru kući bilo je prekasno, kao prvi zvono, a ona je odlučila da će zec ostati s njom u toku dana škole.

"Moja kući iz škole odvaja gotovo 5 kilometara. Sjedio sam u školski autobus, a ne čak i osjetiti u portfelju Nara. Navodno je spavala, kao da se preselila - sigurno bih osjetio! Naravno, torba je malo teže nego što je uobičajeno, ali nisam pridaje veliku važnost, ali kada sam otvorio ranac na prvu lekciju, čekao sam pravi iznenađenje! "- kaže djevojka.

Zec-putnik

Nara u školi dopao, jer je napravljena u pauzama između lekcije sve dječje pažnju na to. Pat zec-putnik želio svako drugo dijete!

"Dobio sam poziv iz škole i rečeno mu je da je moja kćer donio zeca lekcije. U početku sam mislio da je Keri posebno Naru poveo sa sobom, ali je ubrzo moja kćerka mi je objasnio kako se to zapravo dogodilo. Neki dan, Carey ponovo odveo Naru u školu, ali ovaj put je bilo planirano. Zec svidio djece i nastavnika bilo dozvoljeno Carey da svojih omiljenih klase, "- kaže djevojka majka.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea