bo.perhegrigh.ru

Prvi koraci magare nadimak kiseljak

Prije nekoliko dana u malom gradu Dartmoor u Devonu, da zapali sitne ždrijebe, a juče je prvi put izveden u šetnju. Dailymail novinari odlučili snimiti reakcije bebe i ispričati priču njegovog rođenja.

Prvi koraci magare nadimak Sorrel

Na fotografiji je zarobljen Sorrel, šetnje kroz livade sa svojom majkom ...

Mislim da treba da počne sa činjenicom da je ždrijebe je nazvana Sorrel. Tiny ponija, čiji rast je u ovom trenutku ukupno 50 cm, rođen je u centru ponija mare nadimak Bottriell Swift. prošle trudnoće je bila duga preko 11 mjeseci, a porođaj je trajao samo nekoliko minuta!

Prihvati rodova sreće zaposlenik ponija centar Susanne Doughty (Suzanne Dufty). Žena je rekla da je uočen je mare za više od mjesec dana, pa čak i misli da je potrebno intervenirati u prirodni proces, ali sve je riješeno samo po sebi ...

Prvi koraci magare nadimak Sorrel

"To se dogodilo u popodnevnim satima prošlog četvrtka. Primijetio sam da je pet godina Bottriell Swift ponaša na neki čudan način, i shvatio sam da je u radu. Da budemo iskreni smo to očekivali mnogo ranije kao trudnoća je trajala više od 11 mjeseci. Bio sam se da ako nastanu komplikacije ja jednostavno nemam dovoljno iskustva, ali nakon 2 minute da zapali sitne ždrijebe, i sve je bilo gotovo. To je bio najbrži isporuke u sjećanju ", - kaže Suzana.

Prvi koraci magare nadimak Sorrel

Narednih nekoliko dana održat će kiseljak sa majkom, nakon čega se planira objaviti ostatak ždrijebe ponija. Grad je jedan od Dartmoor ponija velikih centara u Engleskoj. Privlači mnogo turista gledati sitne konje, čiji rast je rijetko prelazi 100-110 cm.

Prvi koraci magare nadimak Sorrel

"Kada je Sorrel rodio bilo je samo 50 cm visine. To je nešto manje od prosječnog rasta ždrebad, tako da u ovom trenutku on je jedan od sićušnih ponija u Velikoj Britaniji. U budućnosti, njegov rast je verovatno da će biti više od 100 cm u grebenu, "- rekao je Suzanne.

U međuvremenu, kobila Bottriell Swift Ovo je drugo rođenje. Nešto više od godinu dana, ona je rodila djevojka, koji je kasnije nazvan Beatrice.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea