bo.perhegrigh.ru

Kako napraviti prijatelje s jelena

Ona komande životinja, koji težio 450 kg i 1,84 m visine. Ogroman losa po imenu Jack (Jack), kaže Vanessa Gibson (Vanessa Gibson) njegova majka. On je sretno hoda i igra s njim u sredini očuvanje divljih životinja na Aljasci (Alaska Wildlife Conservation Center) u Portage (Portage).

Kako napraviti prijatelje s jelena

23-godišnja Vanessa Gibson i njen tri godine prijatelj Jack. Ogroman losa uvijek štiti njegova sićušna majka

Vanessa je prijatelj sa Jack u 2008. godini: ranjeni losonka je tada bio vrlo male šanse za preživljavanje: samo 20 posto. "Kada sam prvi put upoznao Jack, tri beba teška 11 kg. Imao je jak ugriz na desnom kuku i slomljenu prednju nogu iznad desnog koljena"- dodao je Vanessa.

Kroz neprospavanih noći sa losonkom u šupi, Vanessa Jack hranio mlijeko mješavina svaka četiri sata. "Ja sam vezan za njega, a on je vezan za mene. Jack mi nije dao da ode.

Kako napraviti prijatelje s jelena

Kada sam jednog dana da ću ići na posao i zatvorio vrata ambara ga hrani, on je plakao na vratima i nogama joj kopita, - rekla je ona. - svake noći sam proveo ljeto sa Jackom. Kada bi se moglo prevesti iz štale u olovku, stavio sam ispred šatora da bude blizu njega.

Kako napraviti prijatelje s jelena

Gentle Giant Jack ne dozvoliti drugim ljudima da razgovaraju sa Vanessa kad je on tu

"Ja sam u sredini maj-avg svake godine, ali je devet mjeseci kasnije, on se sjeća moj glas" - objašnjava Vanessa.

Kako napraviti prijatelje s jelena

Najbolji prijatelji: Mnogi ljudi ne razumiju moj odnos s njim," - rekao je Vanessa Gibson

Vanessa Gibson čak morao da trpim ljubomoru Jack svog dečka kada je pokušao da ih uvede. Ona misli da je Jack, piše DailyMail, njegov najbolji prijatelj, voli provoditi vrijeme s njim i uvijek naglašava poseban odnos sa Foster "sin".

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea