bo.perhegrigh.ru

Slide za svinje

Dutch farmer Stehink Eric (Erik Stegink) odlučio da zadovolji svoju svinje, postavljajući ih na plastični tobogan, ranije stečena u vodeni park, prenosi online izdanje Metro.

Slide za svinje

Foto: AFP / Getty

Čovjek je dugo želio da se nekako diversifikaciju živote svojih troškova, a nakon što je otišao u park vode, on je vidio kako se to može učiniti.

Hill kupio Stehinkom, sviđa svinja i brzo su shvatili o čemu se radi. Doslovno prvi dan nakon instalacije životinja sa zadovoljstvom skliznu joj ravno u veliku lokvu blata u kojem oni provode sve svoje slobodno vrijeme.

Slide za svinje

Ova neobična vijest odmah proširila kroz cijeli Internet. Mnoge publikacije su objavljene na svojim stranicama smiješno slike, što je prilično svinja jahanje na toboganu. Zahvaljujući master poklon svinja sada dobiti dvostruko zadovoljstvo.

Prema poljoprivrednik Eric Stehinka, ideja je da mu da kupi gomilu vremena za odmor u vodeni park. - Bio sam impresioniran onim što je vidio u vodenom parku - kaže poljoprivrednik dopisnici Metro. - Mnogi ljudi idu tamo da se zabave i opuste.

Primijetio sam da svi ljudi, bez izuzetka, vrlo ugodno za vožnju rollercoaster. Imaju ogroman zadovoljstvo od toga. Ima nešto što je odlučio da mi svinje nije atrakcija mjesta, već naprotiv da ih malo zabaviti.

Slide za svinje

A on nije bio u pravu. dopao iznenađenje svinje. Ne samo da su odmah shvatili da dan kako ga koristiti. - Moja svinja sada izgledaju sretni i ne mnogo žaliti zbog kupovine - kaže farmer.

- Mislim da je čak i najobičnije svinje imaju pravo da uživaju. I ja dvostruko zadovoljan, pretpostavljam sa poklon i moje svinje je odobrila. Sada mi, farma dolazi mnogo gostiju, da vidim kako oni žive i zabavljaju moja svinja.

Mnogi stručnjaci kažu, to bolje uslove domaćih životinja, više pozitivnih to utiče na njihovo zdravlje, i stoga ima pozitivan učinak na kvalitetu samog proizvoda.

Slide za svinje

Na primjer, krava, koja uključuje svakodnevno klasične glazbe može dati nakon takvog koncerta duplo više mlijeka, i sama mlijeko postaje najbolje kvalitete.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea