bo.perhegrigh.ru

Sastav i komentara o hrani za pse PROBalans

Sastav i komentara o hrani za pse PROBalans

Suva hrana za pse PROBalans (ProBalance) - proizvod rusko-danski saradnje. Energija proizvedena u fabrici u blizini: St. Petersburg high-tech opreme iz Danske, dizajniran posebno za tu svrhu.

PROBalans - to premium suvu hranu, pristupačan i isplativa. Glavna stvar je da je na niskim troškovima proizvođača električne energije ispunjavaju uslove za dijete premium klase:

  1. koristi prirodne sastojke,
  2. bez umjetnih boja, konzervansa i preradu hrane otpada.

Prehrana je puna obroka bez potrebe za hranjenje specijalnih dodataka. formula hrane se zasniva na znanstveni pristup i stručnost veterinara i nutricionista. Na plus feed PROBalans odnosi svojoj raznolikosti i računovodstvene potrebe pasa svih uzrasta i zdravstvenog stanja.

Privlači i činjenica da hrana proizvedena u Rusiji, to jest, uvek može se kupiti u bilo kojem iznosu, nema nikakvih problema s isporukama, kao što je slučaj sa mnogim uvezenu hranu.

struktura

Sastav i komentara o hrani za pse PROBalansSastav hrane PROBalans ne jeftini punila u obliku kukuruza, soje i pšenice. Na prvom mjestu na listi sastojaka treba dihidrat perad, sadržaj koji je ne manje od 30%. Usjevi su predstavljene riža, koja se smatra najkorisniji izvor ugljikohidrata za pse.

Formula feed PROBalans uključujući vitamina i minerala dodatak, koji su uravnotežen pas sve potrebne minerale i vitamine. Dijeta je:

  • jetre bakalara ulje,
  • ulje - izvori omega kiseline,
  • korisne aminokiseline,
  • energije i oporavak.

Jedinstveni razvoj je uključivanje u formuli feed fitokompozitsii ljekovitog bilja, koji su neophodni za psa. Ova biljka je koristan za probavu, vid, poboljšati imunitet, cirkulaciju krvi, kose i zuba:

  • bosiljak,
  • Kantarion,
  • zeleni čaj,
  • sikavice,
  • echinacea,
  • Fucus,
  • knotweed

U krmi je važan izvor joda - morske trave, povrće kao što su kupus i bundeva, glog bobica, Mountain Ash i divlje ruže. Probalansa Formula sadrži prebiotika i vrijedne ulja. Svi sastojci hrane imaju veliku hranjivu vrijednost, čime se smanjuje količina hrane, bez obzira na potpunu i pas zdravlje. Praktičan oblik hrane peleta odgovara anatomije životinja, i poboljšava svoje vilice mišića i zuba.

PROBalans vrste hrane za pse

Sastav vrsta PROBalans hrana je raznovrsna i pokušava uzeti u obzir potrebe svih pasa. Glavni dalekovod je dizajniran za pasa svih rasa. Dostupno u žutom pakiranju:

Ove vrste hrane namijenjene za organizaciju zdrave ishrane pasa, dizajniran kako bi se poboljšala imuni sistem i stvaraju optimalnu ravnotežu hranjivih tvari. Dijeta za pse sa povećanim aktivnost meso sadrži veći postotak - 32%. To je predstavio posebnu seriju hrane, što se može prepoznati po plavoj ambalaži: Fitness and Beauty.

PROBalans Fitness (Fitness) je objavljen pod sloganom: normalne težine i mišićne mase. Ova hrana je za pse koji nisu predmet jakim opterećenjima, njihov nivo aktivnosti se može opisati kao normalan ili nizak. Ova hrana može se preporučiti i kao dijeta za pse višak kilograma.

sadržaj postotak proteina je visok (26%), što omogućava da se spali masti, ali za održavanje mišićne mase. PROBalans Beauty (Beauty) Beauty vune. Preporučuje se tokom treninga psa za izložbe. Poboljšava kože i dlake, zbog povećanog sadržaja laneno, što povoljno utječe na izgled psa.

PROBalans nudi posebne hrane u zelenom pakovanju. Starter PROBalans za štence od 1. do 3. mjeseca, trudna i kuje u laktaciji. Ona sadrži sve potrebne komponente za pravilan razvoj štene i pruža normalan razvoj zglobova. PROBalans Hipoalergeno pasa svih rasa.

Stočnu hranu za pse s osjetljivim varenje, i sklona alergijama na hranu. Ograničeni skup sastojaka omogućuje da se smanji broj mogućih alergena. Glavni sastojci hrane - riže i purećeg mesa.

Mišljenja hrane za pse PROBalans

komentar №1

Sastav i komentara o hrani za pse PROBalansTražio sam svog psa rase haski pogodan hrane. Imam vrlo aktivan djevojka smo hranili sa suhom snage drugog brenda na označenoj dozama, ali bilo je utisak da ona ne klanac njih. Bio sam također važan hrane i razumne cijene je uvijek da se mogao naći na tržištu.

Moj kolega-uzgajivač mi je rekao da obrati pažnju na PROBalans hranu, rekao je da pod ovim brendom imaju posebnu dijetu za aktivne pse, a možda i on će prići moja Irma. Odlučio sam pokušati i pogodite s izborom brenda. Moje super aktivan haski je došao po ukusu, a za nekoliko mjeseci, jede samo ovu dijetu.

Osjeća se odlično, jede, i dok nećemo odustati od njega. Pogotovo da će uskoro planiramo da parenje, a proizvođač ponude hrana za trudnice, kuje u laktaciji i mladih štenaca. Drago mi je da se u tom ključnom periodu neće morati promijeniti hranu na drugi brand koji je uvijek puna iznenađenja.

Irina, St. Petersburg

komentar №2

Suve PROBalans hrane Privukla me, da budem iskren, prije svega, po razumnoj cijeni. Imam nekoliko pasa različitih rasa, tako preskupi feed nije dostupan za mene. Kupio hranu za odrasle pse srednjih i malih rasa, oni počinju da hrane svoje kućne ljubimce. Ali da li su pokvario drugi skuplji dijete, ili iz nekog drugog razloga, moj pas hrane upoznao nerado.

Morao sam da ga se i nastaviti potragu za savršenim dijeta za sve nas. Pričao o tome sa iskusnim uzgajivač, koji živi u susjedstvu, on je rekao da kao dio PROBalans hrane svuda je naveden kao dio dihidrat meso.

To znači da je meso izloženo jakim obrade, što uvelike smanjuje korisnost i vrijednost ovog proizvoda. Možda je moj životinje instinktivno osjetio, tako da, na žalost, moram spremiti nije uspio.

Eugene, St. Petersburg

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea