bo.perhegrigh.ru

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

Ova zabava nilski konj pliva u zoološkom vrtu u San Antonio (San Antonio Zoo), u Teksasu, SAD. Za plivajuće životinje može se vidjeti kroz debelo staklo u posebnu prostoriju za posjetitelje. Ovaj konj je bio ljubazan da neka slikaju.

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

Foto: Svetlana Solovyova / San Antonio Zoo

Niz neobičnih fotografija uspeo da 27-godišnji Olga Četvrtfinale (Olya Soloviova), koji su došli u Ameriku iz Ukrajine prije dvije godine. Ova fotografija je označena od strane časopisa National Geographic, kao jedan od najboljih radova u tjednu, slao ih urednicima konstanta čitaoci publikacije.

Gladi nilski konj zuri u studentskom stoji na suprotnoj strani stakla, a zatim i sa uzvicima uzdiže iznad površine vode. Prema osoblje akvarija, specijalnu prezentaciju je organizirala ih posjetitelja i nilski konj ponaša na sličan način kao i moli za dobrodošlicu poslastica.

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

- Behemoth - moja omiljena životinja na samom zoološkom vrtu Antonio - kaže Svetlana Solovyova. - Ne mogu provesti sate promatrajući ih. On je, po mom mišljenju, vrlo je zadovoljan svojim životom, samo malo lijen - ističe ona.

- On nije bio uplašen kada je počeo da se ponašaju na sličan način, već naprotiv - puno zabavlja. Mi smo bili posebno sretna djeca, koja glasno vikali i smijali njega. Ne znam je dječak koji je u okvir, mora da je bilo kao i sve uobičajene akvarijum posjetitelja.

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

- Dijete zauzima posebno slika (koji ste dobili od zaposlenih u park) na koje se nilski konj mora odgovoriti na određeni način, a onda dobije dobrodošao poslastica. To je zapravo tajna ovakvog ponašanja. Uobičajeni trik! - naglašava turista.

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

- Bilo je vrlo neobično vidjeti tako velikog životinje na tako blizine. Bio sam vrlo uzbuđen o tome što se događa. Svestan sam da nilskih konja se smatraju najopasnijim i agresivne afričkih životinja, ali to Behemoth da naša sreća bila dobro obučena, osim toga, on je bio iza debelog stakla.

Predstavljajući se nilski konj u zoološkom vrtu u San Antoniju

Zoološki vrt i akvarij u San Antonio se smatra jednim od najpopularnijih u Americi i širom svijeta. Zauzima površinu od 14 hektara, koji je dom za 3.500 životinja iz 750 vrsta. Ova prekrasna zoološki vrt otvoren je davne 1914. godine.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea