bo.perhegrigh.ru

Piletina Hilda i njene patkice

Imamo više od jednom čuli usvajanje stranih životinja mladunce, a sada priča piletine podizanje patkice, pilići kao svoj dom. I čini se da je bio vrlo brižan mama.

Piletina Hilda i njene patkice

Briga piletina pod nazivom Hilda s njom neobičnim potomstvo

Na jednoj farmi u okrugu Dorset (Dorset) Velika Britanija piletina pod nazivom Hilda (Hilda), otkrivajući napuštena neke nije teško patka gnijezdo s jajima, on ga uzima da sjedi u potpunosti podlegli prirodni instinkt.

U roku od 28 dana, pačiće rođeni, koja je sada slijedi hen-majka doslovno svugdje. Male pačiće doživljavaju kao svoju majku. Ali samo u trenucima kada joj polovičnih djeca veselo skaču u vodu, možemo shvatiti razliku između piletine i njene bebe. Jasno je da je Hilda se odnosi na vodu sa kompletnom ravnodušnost.

Piletina Hilda i njene patkice

Prema priči o 45-godišnji vlasnik farme Filipa Palmer (Philip Palmer), postaje jasno zašto je bila takva situacija: - Naša kokoši i patke žive zajedno i kad sam vidio da Hilda sjedi na jajima, čak sam mogao da zamislim da je ona on je sjedio na gnezdu tuđe. Izgledala je potpuno prirodan i strpljivo izlegle jaja svakih 28 dana. Pretpostavljam moje iznenađenje kad sam šetala sa pačići!

Piletina Hilda i njene patkice

Prema Daily Mail, pačiće ne odstupaju od Hilda i stalno vrte oko nje, samo u trenucima opasnosti kriju pod krila. I čini se da to nije zabrinut da mladunčadi nisu ništa poput pilića iste obične kokoši to.

Piletina Hilda i njene patkice

I, uprkos činjenici da je Hilda - piletina, a ne patka sasvim je brižna majka, dobro odgajani i brige za svoje potomstvo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea