bo.perhegrigh.ru

Mačke Siriji

Mačke, oni su u Siriji i mačke ... samo malo više ... :) Spread mačka foto reportaža na putovanje u Siriju Šotra.

"Nedavno je u Siriji - Ne želim da pričam o tamo mačke. Ovo je domaća mačka. Sretan trobojka. Neobično, sirijski mačke su nešto manji našim ruskim (po mom mišljenju).

Sirija mačke

U Siriji, mačke žive u zoološkom vrtu. Ako ste ikada nađete u Alepu zoološkom vrtu, naći ćete ih u trećoj ćeliji ulaza - desno između Manuli tužno i prljavo, gladni psi Huskies.

Sirija mačke

osoblje zoo hraniti mačke bolje od pasa: oni su mnogo veći nego na ulici mačke.

Sirija mačke

Dobro hranjenje odnosi na divlje mačke: lavica u zoološkom vrtu četiri lava.

Sirija mačke

I sa mladuncima zoo osoblje sve igra kao štene (ruka ne dovesti do pišu "oba sa mače"Budući da je igra više kao štene, na primjer, povlačenjem pantalone).

Sirija mačke

Na teritoriju Ruske ambasade mnogo mačaka živi u Damasku. Sve na jednom mjestu mogu uhvatiti u jutarnjim satima, kada ih je vrtlar hrani.

Sirija mačke

Sirijski mačke stvarno nije izbirljiva. Ako je mačka u zoološkom vrtu sa zadovoljstvom jeli (pojeo, jadnik) meso i kruh, mačke u ambasadi otišao u glavu piletinu.

Sirija mačke

Da ne kažem da su lokalne mačke su prijateljski. Brunda, šištanje, bijeg. Dozvolite sebi da se slika, ali ako se krećete tiho i ponašaju se prijateljski.

Sirija mačke

"Ja sam odmah i Doem sdrysnu ulov vam nemam vremena"- kao da mi kažu da mačka, nije obraćao pažnju na moje uvjeravanja da se ne trebam, samo sam slikati.

Sirija mačke

Neki su, međutim, bili su više nerazborito i dozvolio sebi i slikaju, i moždani udar.

Sirija mačke

Sirijci ne dobro ide sa mačkama, kao što se misli. To je vrlo uobičajeno vidjeti mačku na tri noge ili smanjenje ili slomljenog repa.

Sirija mačke

Četvrtina ambasade se priprema da bi mačke potomstvo.

Sirija mačke

Nakon što je sišao na mačka fontana sebi dozvoliti da slikam.

Sirija mačke

Model sjedi mirno dok između nje i fotograf najmanje tri metara udaljenosti.

Sirija mačke

A kada između fotografa i modela spokojno da pere razdaljini od tri metra, fotograf iznenada sklizne torbu s ramena&# 8230;

Sirija mačke

...Upozorio nije model prasak voli da se vrate na sigurnoj udaljenosti od tri metra, ali vertikalno.

Sirija mačke

Kao i sve mačke u svijetu, nakon što je ugodan doručak sirijski mačke da se protežu u hladu i opustite se.

Sirija mačke

...Koji su izašli nekoliko sati ispred ambasade da korača ulicama sa istim oprezom. "

Sirija mačke

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea