bo.perhegrigh.ru

Kenguronok-Telemann

Kenguronok nadimkom Pebble (Šljunak) iz Australije Zoo Ballarat Wildlife Park nije kao i svi ostali. U to vrijeme, njegovi rođaci se održavaju u međusobnom kontaktu, Šljunčana voli da radi rame uz rame sa ljudima.

Kenguronok-Telemann

Prije nekoliko mjeseci Šljunčana postao siroče. Majka mu je umrla, a brigu o tada vrlo maleni kenguronke preuzeo jedan od zoo radnika Simmonds Luke (Luka Simmonds). Šljunčana brzo postao vezan za njegov novi prijatelj i počeo da ga prati svuda. Luke nije smetalo. Voleo je kompanija kenguronka ...

Važno je napomenuti da se na prvi (do Šljunčana je i dalje prilično mali), Luke je morao da sa kenguronkom provode većinu svog radnog dana. Onda Šljunčana je i dalje suviše mala i slaba, i pusti ga u opšte kućište sa drugim kengura je nepraktično, tako dugo Luke je sjedio sa bebom u radnim prostorijama u zoološki vrt i gledanje TV-a.

Kenguronok-Telemann

Začudo, ali šljunčane i ovisnik o gledanju televizije. Dok je Luke je sjedio na kauču, ja kenguronok označeno na ili pored njega ležala čovjeka na koljenima, a zatim zajedno su oduševljeno gledala vijesti programe i razne emisije!

"Pebble majka umrla kada kenguronku je samo 7 mjeseci. Naravno, on je i dalje bio prilično mrvice i ne može brinuti o sebi, pa sam morao da se brine o njemu. Prvi put izgledao nositi kao Pebble potrebno oko brige sat i morao sam da ustanem u sred noći da ga hrani. Volio sam gledati TV na krilu Peebles. čini se kao da je, kako je odmah smirio i usmjerava svoj pogled sa strane na TV ekranu, "- rekao je Luke Simmonds od kenguronke-Telemann.

Kenguronok-Telemann

Šljunčana postepeno raste sa svakim danom sve više i više nezavisnih. Već kenguronka kratko pušten na opšte kućišta, koji vrlo brzo zajednički skup sit-krug će završiti ispred TV-a znači. Luke napominje da će propustiti ovaj put ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea