bo.perhegrigh.ru

Emmanuel Tangka i zmije

Većina ljudi ne vole zmije, vjerujući ovih ljuskave hladan bezosjećajan stvorenja. Međutim, to mišljenje nije svim ljudima. Na primjer, Emmanuel Tangka (Emmanuel Tangco), s druge strane, voli zmije, toliko da su neki Boas i pitoni žive neposredno u svojoj kući!

Emmanuel Tangka i zmije!

Emmanuel ima mali privatni zoološki vrt u gradu Manili, na Filipinima. Većina životinja u svom zoološkom vrtu je samo zmije (ima ih nekoliko desetina). Čovjek redovno održavaju u Zoo male prezentacije koje učestvuju direktno u zmiju.

"Ne mislim da zmije hladan i bezosjećajan stvorenja. Volim provoditi vrijeme u svom okruženju, što je razlog zašto neke zmije žive u mojoj kući. Ja provesti gotovo svakodnevno u zoološkim vrtovima malih zmija pokazuju da pokaže okupljenim publike da nisu opasni ", - rekao je Emmanuel novinara koji su došli da se izvještaj o tome.

Emmanuel Tangka i zmije!

Kada novinari konačno bili u kući Emmanuel, da je ono što je on vidio je neizbrisiv utisak na njih. U dnevni boravak, kuhinja, kupaonica i hodnik bili su zmije svuda!

Emmanuel Tangka i zmije!

"Volim da provodim vrijeme sa svojim zmijama. Volim da legnem s njima na krevet i čitati knjigu naglas, ja bih da razgovaram s njima prije odlaska u krevet. Sve je počelo prije nekoliko godina, kada sam postao vlasnik Malabon Zoo. U to vrijeme je bilo samo nekoliko zmija, ali to Boas i pitoni su me toliko impresioniran da sam odlučila da poveća njihov broj na pola. Uskoro sam bio toliko vezan za svoje igrače koji su doveli neke zmije u svoj dom! Naravno, postoje ljudi koji smatraju da sam luda, ali ja sam stvarno fasciniran zmije! "- rekao je Emmanuel.

Emmanuel Tangka i zmije!

Emmanuel je toliko vezan za neke od svojih igrača, što im omogućava da spava u svom krevetu!

Ono što može malo Emmanuel i lud, ali je njegov show, koji je održan u zoološkom vrtu, kao i mnogi. Po osobi, igrati sa dugim zmije, dolaze redovno da vidi na stotine ljudi!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea