bo.perhegrigh.ru

Sadržaj

sadržaj



priča "cat pobune"

priča "Laz za kućnog ljubimca"


Hotel s kućnim ljubimcima (nastavak)


hotel

Kada je auto povukao s autoputa na uski, čvrsto ograđeni niskim Bush Road, putnici su bili u mogućnosti uzeti u obzir izgradnju dobar hotel gdje su provesti dva kao i svi nadali, nezaboravan tjedan. Hotel je bio iznenađujuće velik, posebno s obzirom na neke od svojih ekskluzivnosti. Idi ovdje bez životinja nije imalo smisla, a ostatak sa svojim mačka ili pas se nekako nije prihvaćen, obično problematična i prilično skupo.

Širok ostakljena balkona na katu hotela, što ukazuje da su životinje na tom mjestu ne može biti glavni, ali ipak važni gosti. Šta se upravo svedočile prikupljenih od izlaznog uređaja za transport životinja, nejasno podsjeća na kolicima. Vrlo niska slijetanje "zhivohoda", Kako su zvali ovo vozilo u hotelu dopušta ljubimce slobodno ući u to bez pomoći čovjeka.

Hotel dvorana je opremljena stroj za nanošenje pas tretira. Sve što je potrebno vlasnika je da odabere agenciju delikates pritiskom na odgovarajuće dugme. Strojevi su bili veoma popularni, ponekad redove njima, i kućni ljubimci sa nevjerojatnim strpljenjem, čekali svoj red da dođu i da se pojavi u donjem posude, na kraju, prestižnu poslastica.

U stvari, hotel je bio potpuno isključuju. Sve je prepušteno slučaju. za ljudsku udobnost su predivno u kombinaciji sa pogodnost životinje, čak i na mjestima gdje čini se, jedan je u sukobu sa drugim.




Hotelske sobe su bile podijeljene u dvije stambene dijela. Jedan dio od velike sobe i kupatilo prilično odgovaraju standardima hotela sa četiri zvjezdice. Još jedan dio za smještaj životinja je mala soba, maksimalno potrebne infrastrukture pod potrebama životinje.

Važno je napomenuti da su sobe u ovom hotelu razlikovala ovisno o vrsti i veličini životinja. Stoga, svako ko je broj rezervacija, uz standardne informacije, nužno morao navesti koje životinje namjerava ostati u hotelu.

Mačke i psi su naselili na različitim kućišta, tako da nikada nije sreo u hodnicima i zapravo su izolirani jedni od drugih. Odvojeni prostor i njegove aktivnosti vozio šanse njihovog sastanka na minimum. Međutim, velika balkona, pruža odličan pogled s prozora je ne samo ljudi, već i za njihove kućne ljubimce, omogućava vam da jednostavno saznati šta se događa u susjednom teritoriju. Od pasa i mačaka tijelo stajali okrenuti jedan prema drugom, mnogi gosti različitih objekata može lako dovesti glup pregovore. Mačke često izazvala pasa šaljući im poljupce i pokazuje više opscenih znakova. Pametan pas ih je odgovorio isto, drugi su bili ispunjeni zaglušujući laje, koji ne remeti stanovnika u hotelu, jer se staklo lođa su sobe zvučno izolirana.

- Dobro je da nismo podijeljeni po spolu, djevojčice na desno, momci lijevo - Mislio Sean, kada je shvatio pravila poravnanja. Iako, iskreno, mačke, osim Vaska, ja stvarno ne sviđa.

Lucky prijateljima da postanu susjedi. Nataša i Kevin otišao na broj 32 na trećem katu zgrade, pored desne strane hodnika, a zatim broj 34, koji naselili i Zoe Sean.

Pažljivo ispitivanje vaš pas udoban boravak, opremljena sa svime što je potrebno za životinje, Kevin preselio na balkon s prekrasnim pogledom na jezero, postavljen u bujnom dvorištu naravno tijela mačke hotela i, koji, međutim, nije mnogo ni kvari pogled s prozora.

Wow, pomisli Kevin, sviđa mi se ovdje. Mladi slatka jazavčar boju čokolade entuzijazam preturalo u sandbox, očito posebno izgrađen ovdje, za one koji vole da bacaju u. Wow babe, pomislio je, iznenada shvativši što važan predmet nedostaje u njegovoj sobi.

- Pa, kako ti izgleda? - nije jasno gdje je glas došao Sean strani kata razdvaja sobu Zoe odjednom trzao i preselio glatko, pružajući prolaz mopsa.

- Cool je planirano, zar ne? - rekao je Sean. Možete posjetiti jedni druge domove. Čak je i moja težina dovoljno da se na balkon pod vrti oko svoje osi, osim ako, naravno, ne bi trebalo zaustaviti. Pogledajte ovamo - imaju šapu mopsa na dvije metalne ploče, čvrsto usidren u betonskom podu lođe. Oni lako proći ispod prorez preklapaju donje u zatvorenom položaju, ali ako su u uspravnom položaju, preklapanje više nije poteza. Dakle, ako ne želite da se neočekivani gosti sa balkona, kao i ja, na primjer, mig Kevin Sean, uvijek sam ih držati otvorene.

Inače, ako niste primijetili, naše sobe imaju posebna vrata. Ona je, iako manje nego u nevlasnika, ali radi na principu balkona particije. Ploča je vrlo osjetljiva na dodir, tako lako spustiti i podiže šapu.

Osim toga, kroz lokalna pravila, pa čak i psa bez vlasnik može slobodno kretati u cijeloj teritoriji hotela, osim za tijelo mačke prirodno. Ukratko, mi smo u raju za kućne ljubimce!

- Usput, da postoji prozor si tako fasciniran? - približavanje do ruba balkona za bolji pogled, Sean pitao. Je li ovo čokolada slatka?

- Treba nam dvogled - zanemarujući pitanje, Kevin rekao je čvrsto.

- Djevojke gledajući ili šta? - našalio jazavčara mopsa. I djevojke, previše, ako oni izgledaju sumnjivo - pokušao da okrene razgovor na drugu temu, Kevin.

- Cavy Opustite se, mi smo na odmoru, šta sumnje? Uzgred dvogled ako možete posuditi od mojih ljubavnica.

- Nos može biti nepovjerljiv - proročki rekao je Kevin.

- Idemo prošetati, glava prozračite, a zatim radite nešto napeto nije slučaj - prijatelj predložio mopsa.

Doba dana i lijepom vremenu raspolaže gostiju hotela u večernjim satima promenage. Nekoliko psi su svira u izdvojenom. Stajali su pored svojih gospodara i nešto razgovarali entuzijazmom. Njemački ovčar jasno ispunjeni svi tim domaćina na barovima, stepenice i drugih projektila u gromoglasan aplauz.

A ograđeno visokom ogradom desetak pasa stranice bučna igra. Neki od njih uspeo da kotrljati loptu u improvizovani vrata, a onda lajao glasno.

Mali psi imaju tendenciju da se krije u rukama domaćina, preferirajući da poštuju ono što se dešava sa sigurne udaljenosti. Jorkširski terijeri su razorene iz ruke u zviznuti dostojanstvenim pejsing stazama na Stafordski terijer, Rotvajler i drugih velikih rođaka.

- Zapanjen - osvrnuo i na ono što je vidio Sean. Čak iu našim manjim brojem stanovnika životinja dvorište, rijetko do takvog idila.

- To je sve u stranci, znate, kao i dijeliti ništa. Iako su ovi momci ovdje, pokazujući na grupu pasa paw izgled borca, ja bi i dalje pazi - rekao je Kevin. Psi primetio podigao šapu u njihovom pravcu i preselio se u svoje prijatelje, stoji sam na dugom putu dvorišta.

- Vidjeti Sean, oni nemaju vlasnike i izgleda da dolazi kod nas - zabrinut protaratoril Kevin. Možda u grmlje i suza ...

- Daleko si na svoje kratke noge bježati - Sean je odbio prijedlog. Mi ćemo postupiti u skladu sa okolnostima, pogotovo jer su već ovde.

- Hi Shorty - Okrenuo sam se Sean i Kevin potpuno bijele boje pit bull sa dubokim ožiljak na vratu. Dolazi sa psom ga je gledao sa zanimanjem, malo zabrinuti zbog nejednakosti u težinskoj kategoriji prijatelja.

- Ne boj se, imamo večeru - dodao je albino hihot. Njegovi drugovi su se zgledali i upali u smeh.

- Nešto tigrovi izgleda da ti ne bude dosta sporo prevrtljiva pet udaraca da samo znaju kako da uzdrma mišića - našalio Kevin.

- Bold i odvažne sredstva ili jednostavno idioti ... - očito biljka, prosiktao pit bull. Svojim učenicima proširen, bjeloočnica stekli ružičaste boje, vene na vratu je narasla za brojne teme.

- Tyson, ATAS - Zvao sam, zvereyuschego pas jedan od njegovih četiri drugova. Tvoj gospodar dolazi.



Sluha ovim riječima, pitbull, instant hladno, okrenuo sto osamdeset stupnjeva i ran da zadovolji vlasnika, dodvoravanja rep mašući. Čovjek prišao psa, zakačio povodac za ovratnik i pas hodao prema hotelu. Preostala četiri, a ne obraća pažnju na dva uplašeni psi, tiho pratili pit bull.

- Zar nisi u stanju da ćutim - prigovarao Sean, jedva oporavila od šoka. On bi rastrgnuti na komade. A wonderful suvenir za hostesa, Kevin ostaje mat. Ne bi ni punjena prikupljenih!

- Žao mi je - što je slab glas, rekao je Kevin. Ne znam kako da pobjegne, reakcija vjerojatno takav stres. Vi znate da oni krši pravila hotela. Sve velike pse bez vlasnici mogu hodati ovdje samo s brnjicom.

- Pomislili biste da imamo sve takav model zakona koji ne žele da se pridržavaju, ali vi govorite o pravilima - pravilno primetio Pag. I niko nije vidio ono što su bili bez vlasnika lutaju. će pratiti albino, on je bio sumnjiv neke vrste. Ožiljke i rane na vratu, ne razumijem kako je preživio. To, naravno Tyson siledžija, ali ne i budala, i dobro obučeni.

Bilo je prilično mračno i iako je hotel područje je dobro osvjetljena, luta kroz uske ulice sam je nekako zastrašujuće, pogotovo nakon što se dogodilo. Prijatelji odlučili da se vrate u svoje sobe, sve više tako da je za prvi dan odmor iskustvo je bilo više nego dovoljno.

Spavati lak plijen za Sean, je povoljno smješten na udoban kauč s izrezbarenim nogama. On je sanjao psa i mačke, poznatim i nepoznatim. Tamo, tamo, rekli su, pokazujući na njegov šapa na usku stazu koja vodi do jezera. Ali Sean oklevao, on je, iz nekog razloga nije želio da se kreće. njegovo tijelo neće poslušati, noge su bile teške i odbio da ode. On je sjeo, gledajući na jezeru.

Spasi me, stenjao jezera guši sa strahom glas. Sean sa nevjerojatnim snagom stao na svoje noge, uzeo nekoliko koraka, pao i probudio na podu svoje sobe.

San je to, pomislio je, krećući se natrag u udoban kauč. Ulice je već postaje svjetlo. Nakon doziranju malo, Sean ustao i otišao na balkon da uživaju dosta sunca. Istu ideju došao i Zoe. Otvorila je vrata u sobu vašeg ljubimca i nije našla ga u krevetu, previše otišao na balkon ličnog sobu.

- Tu si beba - rekao je Zoia, zagrlio svog ljubimca. Voleo bih da upoznam zoru bez mene.

- I očigledno bez nas - dodao je Natasha, iznenada pojavila iza ekrana sa Kevinom.

Jedva fit na uskom balkonu psa sobe, dvije žene i njihove pse, upoznao svoju prvu izlazak sunca u fensi hotelu.

Sve je bilo spremno za doručak, male grupe ljudi protezao u hotelskom restoranu, gdje je organizovana na bazi švedskog stola za sve comers. Psi su hranjeni u svojim sobama uz prethodni dogovor s vlasnikom izbornika. Brzo se upija njegov doručak, Sean je otišao na posjeti Kevin. On je otišao, video ovo san noću nego je htio podijeliti s prijateljem.

Nekoliko puta, lupka šapu u naknade za boravak, Sean nije čekao odgovor.

Gdje je - promrmljao je sebi u bradu, nezadovoljni nestanak svog prijatelja Sean. Hodnik metak zahvatio dva terijera, skoro zabio Mops sa šapama.

Nastavlja se ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea