bo.perhegrigh.ru

Gestrenol za mačke

On je mačka, što nije dovoljno, ona to zna,

I to je savršen za nju.

A ja ne bih bio ovdje da se raspravlja ... Ali to se ne događa:

Mačka zaljubljena u martu prolazi.

Ove linije smo našli na internetu. Ali odgovor na pitanje: "Šta ako marta iznenadio kućnih ljubimaca i njihovih vlasnika," naći ćete u ovom materijalu.

Za takve slučajeve farmakoloških industrija proizvodi kontraceptivi za mačke.

Gestrenol za mačkeGestrenol tablete za mačke - upravo takav alat, koji se zasniva na analoga prirodnih mačaka hormona.

Aktivne supstance Gestrenol - mepregenol propionat i etinilestadiol. Njihov zajednički učinak smanjuje količinu prirodnog hormona u životinja pedeset puta!

Gestrenol za mačke je dostupan u trake od 10 tableta.

Uputstvo za upotrebu

Lek Gestrenol - multifunkcijski kontraceptiv. On je imenovan:

  • za korekciju ponašanja u pasa i mačaka;
  • za regulaciju seksualnog uzbuđenja;
  • nepoželjan kašnjenja za estrusa;
  • za sprečavanje neželjenih trudnoća.

doziranje

U zavisnosti od nade droge Gestrenol, programeri nude različite sheme administracije.

Kako da Gestrenol za mačke, ako želite smanjiti seksualno uzbuđenje?

1-2 tablete staviti na korijen jezika za pet dana.

Doziranje i produžava umirujuće - 1 tableta za 3 dana.

Da bi se zaštitili od neželjene trudnoće roku od nekoliko dana nakon parenja dva lijeka s obzirom na iznos od 2 tablete odjednom dva puta dnevno.

skladištenje

Priprema za pohranu treba da se odvija na suhom i tamnom mjestu, daleko od djece i životinja na temperaturi od 0 ° C do 25 ° C Rok trajanja - 3 godine.

koristi od droge

Proizvođači tvrde da Gestrenol za mačke - jedini poznati kontraceptivi kreiran uzimajući u obzir fiziološke karakteristike tijela je mačka.

Prednosti, kao i spominjanje:

  • mogućnost sprečavanja neželjene trudnoće;
  • mogućnost da se prilagodi vremenu vrućina;
  • nisku koncentraciju kompleksa aktivnih supstanci;
  • linija podjela na "muške" i "ženske" droga;
  • puna obnova reproduktivnu sposobnost životinja u roku od 3 mjeseca nakon prekida Gestrenol.

Kontraindikacije i neželjena dejstva

Ispod - popis slučajeva u kojima Gestrenol za mačke da bi se ne preporučuje:

  • životinje koji nisu dostigli pubertet (tj Gestrenol nije siguran za mačiće);
  • trudna mačka;
  • mačke koje doje;
  • životinja ICD;
  • životinja dijabetičara;
  • životinje s tumorima;
  • životinje sa patoloških stanja reproduktivnog sistema;
  • životinje sa poznatom preosjetljivosti na bilo koji od sastojaka kompozicije Gestrenol.

VAŽNO!

Lek je namijenjen za mačke, kategorički nije pogodno za mačke!

Komentari o Gestrenol za mačke

Valera"Dan za 12 godina za nas - problematična mjesec dana. Naša sijamski mačka vrišti vrišti, grebanje sve komade namještaja dolaze barica na pragu - ponekad je to samo nepodnošljivo! U očaju, oni se žalio kod veterinara, a mi je savjetovano Gestrenol tablete. Uputstvo o Gestrenol kaže da mačke trebaju dati te pilule koje su u crvenom kutiju. Pred nama je bilo pitanje - kako dati lijek, jer imamo mačka i tsarapuchaya hitryuchaya (ona pljune ponekad progutala tablete). Ali mi progurati prilovchilis lijekove i primijetio da je dan nakon što je tri ili četiri mačka smirila. To je, shvatili smo da je alat radi, ali ne tako brzo kao što bi idealno da bude. "

Sasha"Rut se odvija u svakom domu, što nije kastriran mačka živote. Uzeli smo teritorija znak naviku i mirisa, naravno, bio je odvratno. Sterilisati mačka mi se ne sviđa, tako da smo kupili plavi Gestrenol i primijetio učinak nakon samo tri dana nakon prve doze. Mačka zaustavio oznaka teritorija, postala više sna. U principu, savjetujem Gestrenol ".

Judžin"U jednom trenutku, napravili smo posebnu injekcije mačka, ali onda su bili u našem gradu nije bilo, a ja usudio da idem u Gestrenol tablete. Efekat prijema prvog paketa je trajala mjesec dana. U svakom slučaju, zaradio sam lijekove za hitne i čim sam čuo prve pjesmu mačka odmah dati dio Gestrenol. Pomaže, ponekad paket nije u potpunosti koristiti. "

Cijena Gestrenol za mačke

Pakovanje od 10 tableta Gestrenol droge u Rusiji je 52 rubalja.

Cijena paketa Gestrenol u Ukrajini - 17 grivna.

analoga droga

Kontraceptivi i mačke su takve dobro poznate proizvode:

  • Stop seks (tablete i sirup);
  • Seks-barijera;
  • EX-7.5;
  • EX-5;
  • Contra-pol;
  • Libidomin.
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea