bo.perhegrigh.ru

Kućna mačka milkbox

Jednom centralni japanski TV kanal živi eksperiment. U pokušaju da se pronađe rješenje za ovaj problem je rasut u svim pravcima mačići, samo zabavljači su bili smješteni u kartonskoj kutiji studio. Nakon 10 minuta, sve mačići su u ove kutije, i - na svoju ruku!

kućna mačka MilkBox fotografija

Pa zašto najskuplji i lijepa kuća za mačke gubi kutiju od kartona?

  1. Prvo, psi i mačke privlači miris i toplinu drva, na koje naši kućni ljubimci nisu ravnodušni.
  2. Drugo, svaki kitty treba lični prostor. Stalni kuća za mačke da prikrije strane i istovremeno daje maksimalnu vidljivost - savršeno plodno tlo od predatora perspektive.
  3. Ali u trećem, kartonska kutija - to je samo magični uređaj!

Dokaz za to - kartona kuća za mačke MilkBox! Elegantan dizajn i pametan dizajn specijalnih Kotofabriki https://kotofabrika.com/ magično privlači domaće predatora. Kao da ironično, kreatori kuće učinio Milkbox kuću kao kartonu mlijeka. Mačke ako bi ostavili ocjenu o kući, vjerojatno će biti visoko poštovati naporima programera.

Materijal od kojeg je napravljen Milkboks - tri sloja kartona mikrogofrirovanny T-25, E-fiksna profila sa bijelim liner.

Međutim, tehnički detalji ne objašnjavaju glavna stvar - ogromna popularnost MilkBox kuću!

Prednosti kartona kuća za mačke MilkBox

Pozitivne povratne informacije o svojim proizvodima i Kotofabrike nadmašuju vage.

Prednosti doma težina:

  • Kartona - prirodni materijal koji ne mora i nije tako volio mačke sintetičkih oštrog mirisa.
  • MilkBox kuća se može sastaviti nezavisno za tri minuta i bez instrukcija, iako je u prilogu.
  • Kuća izdržljiv. Mačke neće provesti vremena u nestabilnim ili klimave konstrukcije.
  • MilkBox veliki dovoljno da ga osjećaju ugodno mačka, čija veličina može biti i XS, pa čak i XXL.
  • Kartonske kuće je "prozor"! Ljubimac će cijeniti to!
  • MilkBox izdržljiv. Programeri daju 3-6 mjeseci aktivnog rada doma.
  • Ukrajinski proizvodnja je jednostavno zabavlja dušu.
  • Na kraju, cijena. Kuća jeftin, i zašto ne spasiti, ako se ukaže prilika?

mane

Iskreno, gledajući naša mačka Milkboks testove, mi iskreno trudio da bude nepristrasan i da kašiku katrana u ovom "bag mlijeka." I mi smo to uradili! Nedostaci (vrlo veliki potezu) može se pripisati samo na čistu snijeg-bijele boje kuće, dekor za koju još nisam bio u stanju da dođu do zbog ideje težine i bojim se da ih sve u životu morati kupiti više od jednog MilkBox. Međutim, to se ne može nazvati mana, čak u šali, jer je moja mašta je bjesnio u svim. Tako sigurno i odgovorno izjavljujem - nema mane.

montaža

Za montažu potrebne nabavke mačka kući i dobro raspoloženje.

  1. faza 1Milkboks fotografija
  2. korak 2izgraditi kuću za mačke
  3. korak 3sastavljen kartona kuća MilkBox

Naš pregled kuće za mačke MilkBox


U našoj obiteljskoj kući fotografija Milkboks blesnuo stalno, jer naša mačka voli svoju "mlijeko paket" zdušno. Ona uđe u kuću, ne samo na spavanje, ali i da se samo opustiti na univerzalnom obožavanja i obožavanja. Ni u jednom trenutku primijetio kako je ispružio, gledajući iz kuće u posebno prorezom rupe za članove naše porodice. Kuća je preselio joj igračke i uskoro se čini, to će biti, zdjela, tanjur i papuče.

Pogledajte i:

Komentari na Internetu

"Oduševljeni smo Maruška kuću! Ona ponadkusyvala uglovima, ali je završio neuspjehom, a sada je iz kuće samo da bi namamili ribu. Mislio sam na crtanje lekcije i Decked ulaz floralnim ornamentom - jako lijepo ispalo "!

"U početku, Saffron House ignorisati, ali mi esperimentirovali podstilochku i položio ga na sredini kuće, i voila - beba kuća prepoznao. Usput, kuća je stvarno čvrst, probne vožnje, bio je dobar! "

"Prekrasna kuća u stilski Scandinavian. Imam djevojku i ona se vidjela na vatru. Moje mačke su ga prepoznali od prve minute svoje, su u redu. Iskreno, to je opće teme - kartona kuće. Možete organizirati flash mob - ko je zainteresovan za njegovu milost. Paste ili mogu, na primjer, gotike crteža. I ostavili dugo snijeg-bijele, jako mi se njegova sažetost. "

Cijena i dostava

Ono što treba da gradimo kuću? Jeftin, kao što je gore spomenuto. Obično MilkBox kuća vrijedi 79 grivna (250 rubalja), ali na sajtu programeri na njemu povremeno reklamira popuste.
Kako naručiti kuću? Idi na stranicu, ostavite svoj broj telefona i odmah ćete biti pozvani natrag da pojasni detalje red! Isporuke u Kijev, ili poslati novi mail u Ukrajinu.

Isporuka u Rusiji i drugim evropskim zemljama o tim pitanjima slobodno se obratite Kotofabriki administracije.

odaberite MilkBox

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea