bo.perhegrigh.ru

Komentari engleskog buldoga

vlasnici engleski buldog recenzija fotografija

mnogi korisnici prije nego što kupiti psa pokušavajući da pročita neke od odgovora kako bi se lakše napraviti izbor. Ovdje su neke komentare o nama engleskog buldoga lijevo:

olya:

- Engleski buldog - veliki prijatelj, večiti "dijete" i smiješno debeo. Sa njim nikada nije usamljen i tužan.

anya:

- Ako takva čudo, kao što je engleski buldog će biti u vašoj porodici, siguran sam da će ovo biti svoj omiljeni rase. Ovo je jako dobar i odan prijatelj. Ono što je zanimljivo je da je pas se nekako uvijek osjeća "Vrijeme u naš dom." Mogla je simpatije za, podršku i igraju sa djecom. Takođe bih napomenuti da je za ovu rasu nije tako i lako je stalo, da je sklona alergijama, pa nije stigao da uštedi na svoju moć.

Aleksandar:

- Jer ne volim velike pse, ne morate ni sanjali, da se buldog. No, ispostavilo se da mi je to dalo starih majstora. Činjenica da sam morao da ga vodim, nikada nisam zažalio, jer pas je moj odraz: to je tvrdoglava, nestašan, ponosan i arogantan. Sve dok je pokušavao da uradi ono što je zamišljen. Ja se ne sviđa na početku da je, kada je spavala, hrkanje, ali se već koristi, a to neće ni obratiti pažnju.



biser:

- Za mene je engleski buldog je jedinstveni pas. Gledajući na početku u njegovim očima, vidio sam dubinu njegove duše, i osetio odanosti i ljubavi koja može stati njegov malo srce. Ovo je pas koji je jako vezan za ljude koji vole djecu i vrlo je pametna, ona ima divan smisao za humor. Ovaj masivan pas ima mišićavog tela, tako da ponekad može izgledati vrlo prijeteće. Bulldog pošten i odlučan, tako da se mogu osloniti na bilo kada, bilo gdje.

Pročitajte više o pasmini psa engleski buldog

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea