bo.perhegrigh.ru

Komentari o American Bulldog

Američki vlasnici Bulldog recenzija fotografija

Američki buldog ne manje često prisvojila titulu "borac do smrti", nego pit bull. Ali to ne ukazuje na njihovu agresivnost, već odanost i predanost kako bi zaštitio vlasnika. To će vam reći brojne Komentari o American Bulldog. Ovaj pas je vrlo prijateljski, voli djecu, mogu igrati s njima i duže njihove vapaje beskrajno. Psi ove pasmine treba naviknut na ljude i druge životinje, ili ona će raditi zaštitni instinkt buldog rasti sumnjivo. Evo nekoliko komentara o vlasnicima American Bulldog:

Natalia:
Postrojenja, nećete požaliti. Pas je prilično velika, ali je lakše održavati nego manje pasmine. Uz dijete živi vrlo prijateljski. Kada beba spava, on ne laje, tako da ga ne probudi. A susjedi ne žale zbog toga. Jedu sve što im je dati. Pas je super da živi u malom stanu. Sada naša kći za 4 godine, nedavno je štene.

Maxim:
Ako vam je potreban prijatelj koji maltretira nestrashno sastali su se u mračnoj ulici, američki buldog - odličan izbor. To je čuvar i dadilju za djecu, pa čak i papuče bez razgovora donijeti. Ništa izjeda, ako on ima svoje igračke. On se slaže i sa drugim životinjama ako oni rastu zajedno sa rođenja.

Aleksandar:
Opasan pas izgleda, ali je jako dobro u tušem. Mislim da je godinu dana. Nije poslušan dječak. Ali koliko pozitivno !! Staze, ubada Snijeg, to je zadovoljstvo gledati. Podložni obuke, iako malo tvrdoglav. Laje rijetko i samo kao odgovor.



Julia:
Odvesti kući buldog štene je kao da je dijete. Tako je sladak, šarmantan, razigran. Ovaj pas nije za trčanje, nego uspori za večernju šetnju. Stalno emituje neke zvukove - reži, zadihan, teško disanje. Onda se naviknete na to, tako da je nemoguće da spava bez njih.

alex:
Moj pas je već 8 godina. Mi smo ga dobili, kad smo već imali dijete, tako da je pojava drugo dijete nije izazvao nikakve stres. Djeca je obožavaju. Posebno zimi kad sam upregnut naše kućne ljubimce u sanke, djeca su uzbuđeni i vrišti od radosti. Pravi automobil prekriven pljuvačkom. Ako imate za pomicanje dugog dometa, pravilno zaštititi svoj automobil sa svim vrstama premaza, dok se nije pretvorio u slyunehranilische.

Christina:
To je dugo sanjao psa i zaustaviti na American Bulldog. Odabir štene je ono bilo lijepo. Oni su masti i sladak. Tek tada ćete znati da tvrdoglav. Ali smo uradili cynologist i donio rezultate. Hrana je nepretenciozan naša djevojka, ali morate slijediti dijetu, moguće alergije. U principu mogu reći da je pas nije lako, ali to je vrijedno toga. Ako provesti malo vremena i truda, će se dobiti pravi prijatelj!

Pročitajte o American Bulldog

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea