bo.perhegrigh.ru

Komentari o Akita Inu

vlasnici Akita Inu recenzija fotografija

Želite li saznati više od Akita? Onda bi trebalo provjeriti komentare Akita Inu, koji napuštaju korisnicima vrste. Na taj način ćete imati dodatnu mogućnost da nauče više o ovim prekrasnim životinjama.

svjetlo:
Prvi put sam saznala za postojanje ove rase nakon gledanja filma "Hachiko". Od tada, ova rasa je postala moja omiljena. Mene zanima samo o bilo čemu što je u vezi sa Akita rase porijekla priča, nadimke, širenje, itd Ovi psi imaju vrlo visoku cijenu i treba im odgovarajuću njegu.



Andrew:
Naša Akita Inu nije agresivan, ali ima i tvrdoglava i nezavisna. Trening je bio veoma težak, pas nije želio da se pridržavaju svih vremena ran. Vrlo često na ulici došao sam u borbi sa drugim psima. Prvi rezultati pojavili tek nakon 2 mjeseca obuke. Tek nakon toga je pas dobije barem malo kontrole. Ulicom sa Akita može da se poredi sa konkurencijom u potezanju konopa, to jest, neko ko bi čip ...

Anna:
imamo psa u skloništu u 2010. godini. Lucky je bio veseo i dobroćudan dečko. Tek sada hoda s njim za nas bio pravi izazov. Iz stana Lucky ran kao lud, a ja nisam imao snage da ga drži. Jednog dana, nisam zadržati, a on je pobjegao. Nakon nekog vremena, ona se pojavila na vratima. I onda sam pitao za pomoć stručnjaka.

unnamed:
Pas je vrlo inteligentan i odgovoran, ona je energičan, hrabar i prijateljski, Akita voli djecu i mogao bi lako biti njihova dadilja. Smiren i strpljiv, ali ako su domaćini u opasnosti, uvijek spreman da ih zaštiti. O vjernosti ovih pasa snimati filmove i pisati pjesme. Akita zadržati najbolje u prostranoj kući, jer voli slobodu. Pas ne voli biti sam, a ne vrlo zahtjevan. Ide u šetnju, morate biti oprezni, Akita voli da maltretira druge pse.

Mnogi vlasnici Akita Inu reći da je ovo jako veseo pas, iako se njihov glas može čuti samo na terenu. Biti pored psa, svaki vlasnik osjeća sigurno i mirno. Akita najbolje čuvana u kući, gdje ima mnogo ljudi, posebno djece. Psi ove pasmine su vrlo strpljivi i mogu igrati s klincima cijeli dan. Od samog psa trag, lako se može nazvati higijenski.

Pročitajte više o pasmini pasa Akita Inu

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea