bo.perhegrigh.ru

Trener? Tamer? Učitelj! Dio 3: koristi vjerovanja u čuda

Trener? Tamer? Učitelj! Dio 3: Koristi od vjerovanja u čuda

"... Prema novom godina u kojoj želite, sve uvijek događa, sve uvijek dolazi istina!" - pred decembarske večeri, bio sam siguran da je ovo samo za djecu pjesmu. Uz to, seo sam i provjerite vašu email posljednji put prije odlaska. Francuski viza i avionsku kartu leže jedno pored drugog, moj "pariški" me je čekao ujutro skinem za svoju dugo očekivanu psa, za koju nisam našao "učitelj". I ja, iskreno, sada stvarno ne znam šta da radim.

Ostale dijelove priče o treningu psa:

Naravno, ja ću ga volim, ja ga već volim. Ja sam ga kupiti la gomilu igračaka, nebeski ljepote "bed" sa leglo i ultra-uzici. I kvarcnog lampa (za svaki slučaj), i vitamina i posebnu hranu, i ko zna šta još, kupio sam, pamćenje svojih dugih priprema za rođenje svog sina!

Dakle, provjerite e-mail, i evo ga, pismo od šefa stranice Briards "Hairy čudo." Nudim telefon "klasa trenera koji zna rase." Preporučuje se pozvati i razgovarati s njom. "Izgledala je rođen u uzgajivačnici, oseća psi kičmu" - ove sveobuhvatne preporuke. Odmah sam baciti sve živih i mrtvih, posegnuti za telefon. Šta gubim 8 sati prije odlaska?

Dama je slušao bez mene prekidam. U moje direktno pitanje: "Ti tukao pse?", Sam i direktno pitanje: "Zašto?". Sagovornik pitao doba "student", rase i datum povratka. On nam je dao tri dana za adaptaciju nakon dolaska i raspored sastanaka u našoj kući. U to odlučio da ...

...Detalje prvog sastanka sa svojim štene sam izostaviti. Mogu samo reći da sam učinio sve u redu. Do "preokrenuti". Nisam izabrao moj pas ne izgleda, ne ispituju i ne bacaju pred njom sa svežanj ključeva. Moje štene me izabrali, pogledao i probao na zub. Njegov izbor je bio toliko odlučan da čak i ako je imao samo tri noge, ali dva repa, ja bih ništa nego da dostavi svoju odluku. Usput, dok sam razgovarao sa vlasnikom odgajivačnice Madame Debryuver, čudovište posegnu u torbu i izvadio ključeve i bacio ispred mene. Moja reakcija na to zadovoljiti, i postao sam njegova ljubavnica.

Trećeg dana nakon povratka kući "učitelj" naših pasa došao da nas posjetite. U ovom trenutku, nisam spavao tri dana. Jer san moja Za jednu noć je glatko odbio. On je cvilio i molio "do daske". 8 kg "na ručkama" dugo proljev. Tokom cijele noći i sela pored njega, milujući stomak i, kao uspavanka, promrmljao je pogrešno Francuski glagola. Ruski jezik, mislio sam da nije razumio. Ali on je znao da mi je prije svoje smrti, to je šteta, kao usamljeni i male, u tuđem domu i u stranoj zemlji. On je slatko spavao pod mojim glagoli, ali kada sam potez, sve počinje ponovo: cry: "rukovati" ....

Tokom dana, on je oduševljeno proučavao igračke, ali s tim da "roditelji" su uključeni u ovaj proces. Jeo je s uživanjem, pod uslovom da sam ga hraniti sa žlicom. Kao rezultat toga, prizor "učitelj" Svetlana doveo dva "u sjeni Hamleta oca," spifflicate roditelja osjećaj dužnosti, i šarmantna sitni tiranin sa lukav lice.

Svetlana je pažljivo razmotriti svoju novu "šegrt", igrao s njim, u toku ističući svoje prednosti i slabosti. Štene, usput, upoznala je svog oprezni, a najmanje njoj studirao. Po svoj prilici, ona je došla u njegovu ukusu. U najmanju ruku, da se igra s njom, on je pristao, međutim, a ne zaboravljajući da kontrolišu naš pokret.

Priznajem, "učitelj" je stigao na vrijeme. Još malo, imali bismo nepovratno razmažena psa. Svetlana nas na prstima, detaljno, objašnjavajući kako i šta treba da uradimo, kako se treba ponašati sa ovim životinjama, kako odgovoriti na svoje zahtjeve i hirovima. Svake noći nazvao sam je "izvještaja o napretku." Napominjem da je krevet i dalje postao gde bi trebalo da budu ljudi - u spavaćoj sobi, a ne na čelu kolijevka psa. Usput, Till prilično mirno reagirali na moj novi izazovi i 'nastavnih metoda', od koje sam zaključiti da je pas ponaša kao vlasnik želi. On želi da "roditeljskog bola" - molim vas, pas neće biti pronađena!

Na obrazovanje kod kuće pod strogim nadzorom specijalista izdvojeno januara. Februara, sa puno igračaka i torba od poslastica, mi kao porodica odvedeni 'dijete' u svom prvom "pas" klase. Naučite trikove psa u pravi učitelj "pas". Sve zakone žanra: Novu godinu završio, snovi ispunjeni! Ovdje može biti vaša stvar. Ali, kako sam mogao znati koliko će još iznenađenja će predstaviti sa mnom, moj voljeni pas?

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea