bo.perhegrigh.ru

Aljaški vlasnici Malamut recenzije

Aljaški vlasnici Malamut recenzija fotografija

Želite li znati više informacija o ovoj rase pasa kao što su malamuta i upoznati se s njima? Sigurno ćete pomoći Komentari malamuta, koji su podijeljeni u ljubazni domaćini.

Tanya:
"Malamut ima moj prijatelj. Šta da kažem? Vrlo obrazovani, pomoći i kulturne "gospodin". On razumije sve, ali ništa za uzvrat ne može reći. Stvarno mi se sviđa njegov pliš njuška, to je šteta što ne mogu držati u svojoj kući ... "

Dimentra:
"Dog friendly, inteligentni, vrijedni, lijepa, razumijevanje, nema jak miris. U ovih pasa u kombinaciji snage i izdržljivosti, koje su hitno potrebne kako bi opstali u teškim uslovima. Ovaj pas je sposoban da nosi velike terete na velike udaljenosti. Među nedostacima bih da se istakne slobodoljubivih, kao i činjenica da je malamut voli da pokvari namještaja. "

Alice:
"Tokom 7 mjeseci moramo trenirati vašeg psa, a rezultat je nama jednostavno zapanjen. Imamo pametna životinja, koji ne drže stranci, nikada nije na gubitku za mačke, ne pokazuje agresiju prema drugim životinjama. Pas je počeo da me savršeno razumjeti i uvijek zna njeno mjesto. I znate šta? Primijetio sam da je ponekad i dalje sa osmehom, tako nikada ne vjerujem da malamuta glupo. "



Tmarts:
"Ovo je vrlo teško rasu pasa. Oni uvijek imaju svoje mišljenje i nije - lako psa ukrotiti. Kako bi se pronašli zajednički jezik potrebu da se stavi puno truda i provode mnogo vremena. U tom slučaju, ako je pas odrastao pravilno, to neće predstavljati nikakvu opasnost za druge. Ona posluša obično jedna osoba, ali sa ljubavlju se odnosi na sve članove porodice. On voli djecu i može biti odličan medicinska sestra. "

Irina:
"Malamut živi s nama u dvosobni stan. Ovo je vrlo ljubazan i sladak pas, ponekad se ponaša kao dijete. Jako voli šetnje i staza oko ulice kao lud, i čim prelazi prag stana u žurbi da se skrasi na sofu. On razumije gotovo sve naredbe, ali ne uvijek žele da ih prate. Sve zavisi od njenog raspoloženja. Jedina stvar koja me nervira - to je kosa sve na stanu ".

FELITA:
"Pas je samo odličan. Veseo i ljubazan. Međutim, to molts dva puta godišnje, tako da u ovom trenutku zahtijevaju pojačano čišćenje. Pas blagonaklon i dobiva zajedno dobro s mačkama. Sebični, uvijek i svuda žele biti prvi. Pametan, lukav i računanje. Najbolje je da ga dovede do ljudi koji vode aktivan stil života. "

Pročitajte više o pasmini psa Aljaški Malamut

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea