bo.perhegrigh.ru

Obrazovanje pudlica timova

Obrazovanje pudlica timova

Glavni element obrazovanja je naučiti na pudlicu obavljanje obuke osnovne komande, trebao je znati i dobro obavljaju.

Da bi se postigla poslušnost psa treba da bude čvrsto, jednom i za sve što vas je lider, i neka vaš ljubimac osjećati da je rangirana ispod vas. Što je proizvodnja timova ljubazan ton treba zamijeniti više zapovednički, a zatim službenika. Ako ste jasno poimanje ovog načela, dodatna obuka će biti mnogo lakše.

"Lokacija!" Team - Ovo je prvi tim koji mora znati svoj enkenok. Radila je kroz svakodnevno i postaje tako poznato da rijetko da ga je ponoviti. Sa ovim timom, štene treba odmah ići na njegovo mjesto.

"Za mene!" Team To je od izuzetnog značaja u životu psa. Učenje ovaj tim treba učiniti nakon što ste sigurni da štene dobro naučio njegov nadimak i komandu "Place!" To je veza između psa i vlasnika zadržava psa od opasnosti od infekcije, povrede. Ova naredba je najugodnije za štene - Povežite se sa svoj omiljeni domaćin, petting, hranjenje, hodanje. Morate napraviti sve svoje napore da štene pokrenuti ovu naredbu brzo i snažno na ovu naredbu, on je odmah prišao vas. Command "Za mene!" Puppy treba bezuslovno i rade bolje da ne primjenjuje nego da služi, a ne da se postigne njegovu realizaciju.

Edukacija tima često u kombinaciji sa hranjenje. Okliknuv štene nadimak milošte zovemo: "Za mene!" I u isto vrijeme staviti mu hranu. Kada se štene je pogodan za hranu, ljubazno ponoviti: "Za mene," U budućnosti, svaki put dajući feed primijenili naredbu "Za mene!" Između hranjenja ponovo lagano Beckon štene "Za mene!", Nudeći mu komada goodies.

Pudlica izvršava naredbe

Nadimak, tim "Place" i "Za mene!" - to su tri zadatka da pudlica štene mora naučiti prije dva mjeseca starosti. Kada je štene bila dva mjeseca i da će početi da se ponašaju odgovornije, te će izvještavati vlasnika, moguće je trenirati u tim, "Walk!" I zabrani tim, "Fuj!" Ili "Ne može!"

Tim "Walk!" Naučio u slabo naseljeno mjesto. Pudlica štene se spušta sa uzice, hranjenje u ovom timu, "Walk!" Kada će štene osjetiti slobodu i otbezhit predaleko, zovu ga: "Za mene" Hod, dajte poslastica i ponovo sa tim: "Walk" Nakon nekoliko minuta hoda podzovite štene i otišli bez povodca, a zatim staviti na uzici.

Zabranjuju naredbu "Fuj!" Ili "Ne možeš!" Se koristi za suzbijanje raznih budalaštine životinje, kada pokušate da se istresa na nešto na ulici (kost taloga i drugih predmeta), skok noge na host ili drugim ljudima. Team "Fuj!" Služio oštre i preteći glas, izražavajući nezadovoljstvo vlasnika. Ponekad to može biti malo spank štene grančicu ili presavijene novine.

Polazeći od 5 mjeseci starosti, pređite na osnovne tehnike treninga. U ovom uzrastu, pudlica obučeni za obavljanje naredbe poput "sjesti", "laž", "Next!", "Daj!"

Obuka ove komande pudla izgrađen na istom principu kao i prethodne. Ovdje je potrebno koristiti već postojeću vezanost za svog gospodara i poslastica. Na naredbu "Heel" pas mora biti na trener lijevu nogu. Da biste to učinili, uzeti psa na kratkoj uzici (20-30 cm) i staviti ga na lijevoj strani tako da rame pas je bio protiv njegove leve trener nogu. Nakon što je započeo pokret, pozove psa naprijed, tjerao je da ode u blizini svoje lijevo stopalo. Ako se uradi ispravno, pas tim za liječenje, potapše ga i ohrabri riječ "dobro"

Za učešće na izložbama vašeg pudlice treba da proba pokazuju dva tima "!" I "Pokaži mi zube!" "Show!" Komanda je korisno i za proces rezanja.

Naredba "show!" Begin predavati od 8 tjedana starosti. Štene bi trebao biti naviknuti na izložbenom štandu desno na stolu, a zatim na terenu. Pudlica treba se pogledati. Pomoć mu je strane, podizanjem brade. Prednje noge treba da bude ravno, zadnji nekoliko povukli. Rep treba usmjeriti pod uglom prema gore, držite ga odozdo prstom. Hvaleći i podsticanje štene, ponovite ovaj pozu asimilaciji. Od 6 mjeseci štene treba da vlastite štand na naredbu "show!"

Ohrabrite psa da mirno odgovoriti na akcije stručnjaka ispravno, sigurno, prema utvrđenoj tempo da se po ringu i izvršava naredbe. Vlasnik ne prestane da posjete izložbu pasa da zna sve uslove i uputstva.

Da trenira tim, "Pokaži zube!" Plant štene u blizini levog stopala i izgovorite komandu. Postavite desnu ruku od dna, i ostavio vrhu njuške, držeći čeljusti su zatvorene sa palčevima, gurnite prednji spojler. Nos bi trebao biti otvoren. Nakon što je vidio ugriz i broj noževa, pomaknite usne sa strane i ispitati kutnjaka. Nakon kratkog okidanja i ohrabriti štene poslastica. su izvršena svakodnevno stomatološke preglede, postepeno čime se ova tehnika vještinu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea