bo.perhegrigh.ru

Božić Turskoj!

Poznato je da je u Europi jedan od glavnih jela na Božić je Turska, ali Turska, koja će biti reči kasnije, je jedinstven u svojoj vrsti, ptica i njen sadašnji vlasnici jednostavno ne podigne ruku pečenje ptice!

Božić Turskoj!

Jerry i Don Watkins ptica naći u jednom od parkinga. Muž i žena su pogodili da Turska vjerojatno pobjegao iz nekih lokalnih farmi. Bilo je hladno na ulici, a na van ptica znači da je moguće da se pogodi da je iscrpljena, tako da bez razmišljanja Watkins odlučio da je zgrabi u svoj dom.

Zanimljivo, u kući Jerry i Don Watkinson već žive dva odrasla Labrador, tako da parovi imali neke strahove će Turska i psa da pronađu zajednički jezik. Međutim, ptica, budući da u novoj sredini za sebe, brzo su pokazali karakter i osvojiti naklonost pasa!

Božić Turskoj!

Turska pa se privikne sama pasa društvu, u određenoj mjeri postao pas! Watkinson je istakao da je njihov omiljeni voli hodati okolo sa labradora, spavati u kućici za pse, pa čak i pokušava da laje!

"Mislim da Krenberri (samo nadimak mi dali Turska) biti rame uz rame sa psima preuzeo neke od svojih navika. Zvuči neverovatno, ali inače ne mogu objasniti svoje ponašanje. Imali smo čak i kupiti treću posudu psa Krendberri stalno kradu hranu iz posude naših Labrador, a sada jede iz nje! "- kaže Jerry Watkins.

Božić Turskoj!

Novinari iz Dailymail pitao bračni par da će jesti za Božić večeru i Watkinson je sa osmehom da Turska nisu, i da će koštati govedine.

"Bili smo iznenađeni da je turska je pronašao zajednički jezik sa našim labradora. A sada se ponaša kao pas! U principu, kada je moja supruga i ja shvatio da Krenberri možete dobiti na sa našim psima, ponudio sam da je ostavim u kući, "- rekao je Don Watkins.

Božić Turskoj!

Naravno, Krenberri ne živi u kući neposredno Watkins. Kao dom za svoj novi ljubimac nekoliko izdvojila stare šupe, koja je uz svoju kuću. Međutim, većinu vremena sve Turska još uvijek voli da provedemo zajedno sa svojim novim prijateljima Labrador, od zidova štale.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea