bo.perhegrigh.ru

Austrijska Alpacas na farmi ukrašene u retro stilu!

Na farmi Alpaca-zemljišta, koji u Austriji, koji sadrži nekoliko desetina Alpacas. Svake godine u proljeće su životinje smaknutih gaje ovdje, ali ove godine vlasnici farme odlučio da ne samo brijati alpacas ćelav, i učiniti ih frizuru popularan u 70. i 80. godina prošlog stoljeća!

Austrijska Alpacas na farmi ukrašene u retro stilu!

Na imanju u pitanju nalazi se u zapadnom dijelu Austrije u blizini Salzburga. vlasnici farmi Karina i Erwin Stadler zadržao na farmi nekoliko desetina Alpacas. Rodno mjesto ovih neobičnih životinja je Južna Amerika.

Naravno, uzgaja alpake farmi u austrijskom nije bio samo za zabavu (iako i to). Alpacas su poznati po svojoj vune, koristi za pravljenje tople deke, deke i odjeću. Na farmi Alpaka-land rez će se održavati svake godine, ali ovaj put odlučio da ga vrlo originalan način.

Austrijska Alpacas na farmi ukrašene u retro stilu!

"Moj otac i ja smo odlučili da bi bilo jako smiješno, ako mi nismo samo naš kućni ljubimci podstrizhom ćelav, a za njih frizure u retro stilu!" - kaže Karina Stadler.

Naravno, inicijator ove ideje bila djevojka, ali moj otac podržao svoju kćer. U roku od nekoliko dana, poljoprivrednici da izaberu koji frizuru će biti relevantni za određenu životinju. Kao rezultat toga, sada na farmi Alpaka-zemljište luta desetak stilski Alpacas. Čini se da su sve ove životinje došao na farmu ravno iz noćnih klubova 80-ih!

Austrijska Alpacas na farmi ukrašene u retro stilu!

"Mi smo bili u mogućnosti da ne samo dobiti potrebnu količinu krzna, ali u isto vrijeme čine alpake je jako lijepa i zabavan," - rekao je Erwin Stadler.

Dailymail napominje da jedna odrasla osoba alpake može proizvesti i do 2-3 kilograma vrijednih krzna. Košenje se obično održava u proljeće do zimskog alpacas ponovo imao vremena da stekne.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea