bo.perhegrigh.ru

Koji pas uklapa mi se prijavi: test

Nemamo svakodnevnom životu su već došli do kineskom kalendaru, horoskop i prochiyfen Shui. Za ove feng shuyam biramo namještaj u kući, mi da to sredi vybiraemsebe automobila, pa čak i hrane. A sada je vrijeme da odaberete pas horoskop. Mnogielyubiteli psa, razmislite o tom pitanju - koji pas je prava stvar za mene?
A među uzgajivači su ljudi koji vole horoskop, tako da je pitanje malo drugačije - šta je pas nije pogodan za horoskop? Davaytes ovo pitanje će shvatiti i vidjeti što psa odgovaraju različitim znakamzodiaka.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Kakav pas podhoditpo horoskop


Oven- ljudi ove Horoskopsko odlučan i hrabar, tako da ako ste rođeni podetim znak da će odgovarati bilo koji veliki pas, od vas će biti u mogućnosti da imaju rotvajlera ili sebedobermana, kao što prilaze neki od pasa. Ako je zdravlje vasproblemy, možete pomoći u liječenju poreza.

Telets- ljudi rođeni pod ovim horoskopskim znakom su obično usamljenici i ne vole da neko touhazhivat i nekoga da je stalo. Stoga, takvi ljudi ne rekomenduetsyazavodit psa, jer psi obično zahtijevaju pažnju vlasnika i njegove uhoda.Esli odlučite da biste dobili psa sebe, to je najbolje za ulogu vashegodomashnego ljubimca fit zennerhunt. Ako imate zdravstvene probleme, kao što vampodoydut tretirati pse kao toyterery, levretki, pudlice.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Bliznetsy- blizanci društven ljudi koji vole društvo, zabava razgovore. Stoga isobaku oni treba da biraju svoje utakmice. Vi ste savršeni takieobschitelnye psi kao doberman, različite vrste terijera. Za liječenje bolyachekpodoydut Bulldogs i Rottweilers.

Rak- raka, ljudi odgovorni, uravnotežen, poslovan. Zbog toga, za Vas podoydetsobaka male ili malim dimenzijama. Možete napraviti sami ponovni nalazač, etisobaki također odgovara vašim potrebama. Ali s tretman, možda imate problem. Za etoytseli rak egzotičnih pasmina pasa najbolje odgovara.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Leo - rođeni u znaku Lava, ljudi s jakim karakterom, uvjeren da je to zbog toga podoydutsobaki jak, velikih dimenzija. Bijele rase pastirskih pasa, Mastiffs. Za lecheniyanedugov će odgovarati ovaj pas pasmine je Bernard.

Djevica - ljudi koji su rođeni "djevice" ne vole prljavštinu i voobschebesporyadka. Stoga, pasa pogodan za njih, koji ne ostavljaju poslesebya prljavštine i mirisa. Na primjer, možete dobiti taksi ili laykoy.Dlya tretman odgovara različitih vrsta setera.

Vage - vage, smiješne, vole da učestvuju u životu svoegopitomtsa ljudi. Dakle, pas će biti savršen za vas s vesela, čak huliganskimnravom kao što su pudlice, Pinschers, Sharpe. Tretirati odgovara različitim vidyvodnyh pasa. Na primjer, američki pas vode.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Scorpio - ljudi ovog znaka opasnosti, imaju vzryvnymharakterom. Stoga, najbolje je da se započne riba u akvarij, oni uspokaivayutnervy. Ali, ako ste već odlučili da se psa, to je najbolje početi sobakuporody bokser. Nego da vas tretiraju najbolje odgovara njemački ovčar, iako ovaj pas je odličan, ne samo da se nosi sa medicinskim zadacima koje escheprekrasno može zadržati kuću i vlasnika.

Strijelac - osobe rođene u znaku Strelca, obladayutbolshoy duše i isto veliko srce. To je razlog zašto ste bolji od psa vsegopodoydut velikih i srednjih rasa, ovčare, St. Bernards, Rottweilers. Tretman votdlya je najbolje, izaberite sami lovačkog psa pasmine.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Jarac - kao što ljudi obično traže moć, žele bytvlastitelyami svijet. Stoga, za ovi psi rade najbolje podcherkivayuschiestatus svog vlasnika. Kao i obično, status domaćina redkihporod stres psi i rijetko koštaju novac. Stoga, takvi ljudi kao egzotične idorogoviznu. To može biti pas, cane corso, Newfoundland. Ali će tretirati vaskhorosho pas bjeloglavi rase.
Aquarius - Aquarius da se ističu iz gomile, vole vseneobychnoe i jedinstven. U odabiru psa da ne odstupaju od svojih printsipov.Poetomu, ako se odlučite za kućnog ljubimca, to je najbolje da se ručica takuyusobaku to nije tvoja poznanika. Na primjer, dalmatinski ili labrador.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Fish - riba je pogodan, generalno, bilo psa. Lyudirodivshiesya u ovom znaku zodijaka u romantičnoj duši. I oni legkoprisposablivayutsya bilo kojim uslovima života, a samim tim i lako pronaći zajednički jezik slyubitsya životinja. Samo nemojte biti previše upuštati u egzotične. Izaberite za sebe, nešto jednostavnije, popularan, ako se može tako reći. Na primjer, pogodan za vaskhorosho njemački ovčar, labrador, bokser.

koji pas uklapa mi se prijavi: test

Ako vam je potrebna reshitproblemy zdravlje, a zatim tražiti taksi, španijel ili druguyuohotnichyu psa. Dakle, na pitanje kakayasobaka odgovara mi, razumijemo. Ali pas je ne samo moguće podbiratpo rodni kamen. Sada mreža ima mnogo lokacija na kojima će proći vymozhete Test koji pas mnepodhodit, u ovim testovima ponekad čak ni slike. Osim stranicama Žena Test što me pas odgovara, Oni mogu ići u raznim časopisima.

koji pas uklapa mi se prijavi: test

U principu, odabrati psa nije teško, pogotovo ako ste naoružani novyetehnologii. Međutim, tokom našeg razgovora s vama smo zaboravili spomenuti najviše vazhnyysposob psa izbora, ali je vrlo jednostavan. Odlučiti koji pas je pravo za mene vampomozhet svoje srce. I kako bi vaš izbor nije potrebno budetobraschatsya horoskop ili testova.

koji pas uklapa mi se prijavi: test


Samo slušaj sebe. Ponekad idyadomoy s posla ili hodanja, ako slučajno naići na pogled na njegove oči, tužno, ali pametan pas ili štene oči. Možete čak i nije mislio o sebi chtobzavesti četveronožnih prijatelja, ali kada je vidio te oči, možete odmah shvatiti sve. Ineobyazatelno ovaj pas je rasan. Glavna stvar je da će on biti tvoj prijatelj, vjeran i posvećen.

U principu, kako bi se odabrati psa nije nužno veritgoroskopam, u većini slučajeva, svi ovi predviđanja nije ništa više kakprosto prazne priče. Odaberite sami psa koje više ne nravitsyai sve će biti u redu.

koji pas uklapa mi se prijavi: test



Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea